امروز جمعه ، ۱۹ خرداد ۱۴۰۲
Friday 9th of June 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تخصیص ارز ترجیحی به تجهیزات پزشکی در سال ۱۴۰۲

رشد ۱۵ درصدی تولید جهانی کبالت در سال ۲۰۲۲ میلادی

چالش جدید مالیاتی برای مودیان شفاف‌

صادرات ۱۶ میلیارد دلاری محصولات پتروشیمی در سال ۱۴۰۱


محل تبلیغات شما

طلای جهانی تا چه زمانی صعودی است؟

قیمت طلا امروز (دوشنبه) پس از داده‌های اشتغال ایالات‌متحده و با توجه به بازار کار ضعیف و انتظار برای افزایش مجدد نرخ بهره توسط فدرال رزرو در ماه مه، حدود یک درصد کاهش یافت و به زیر ۲۰۰۰ دلار رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۲۱ فروردین ۱۴۰۲
زمان : ۱۳:۵۷:۵۲

 

بهای هر اونس طلا تا ساعت ۸ و ۱۸ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۱۵.۲ درصد کاهش به ۱۹۹۲ دلار و ۴۰ سنت رسید و قیمت طلا در بازار معاملات آمریکا نیز با ۰.۷۶ درصد کاهش به ۱۹۹۳ دلار و ۴۰ سنت رسید.
هاریش وی، رئیس تحقیقات کالا در Geojit Financial Services، گفت: طلا با توجه به انتظارات افزایش نرخ فدرال رزرو و گزارش رشد شغلی قوی آمریکا در روز جمعه و دلار ثابت، کاهش یافت.
شاخص دلار ۰.۱ درصد بالاتر بود و شمش را برای خریداران خارجی گران کرد.
داده‌های وزارت کار ایالات‌متحده در روز جمعه نشان داد که حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ماه مارس ۲۳۶ هزار شغل در مقابل انتظارات برای ۲۳۹ هزار شغل افزایش یافته است. داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که نرخ بیکاری از ۳.۶ درصد در ماه قبل به ۳.۵ درصد کاهش یافته است.
بر اساس گزارش رویترز، بازارها با احتمال ۶۶ درصدی برای افزایش نرخ بهره ۲۵ واحد قیمت‌گذاری می‌کنند اما چشم‌انداز کوتاه‌مدت طلا همچنان صعودی است و تا زمانی که قیمت‌ها بالای ۱۹۲۰ دلار باقی بماند، احتمال ادامه چشم‌انداز صعودی وجود دارد.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با یک درصد کاهش به ۲۴.۷۵ دلار رسید، پلاتین با ۰.۵ درصد کاهش به ۱۰۰۲ دلار و ۳۵ سنت رسید و پالادیوم ۰.۳ درصد کاهش یافت و به ۱۴۶۱ دلار و ۳۱ سنت رسید.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment