امروز یکشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
Sunday 2nd of April 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش تولید مس کشور به یک میلیون تن تا ۶ سال آینده

اوپک به چین خوش‌بین‌تر شد

چشم‌انداز مثبت چین به نفت جان دوباره داد

توافق ایران و عربستان چه معنایی برای قیمت نفت دارد؟


محل تبلیغات شما

لزوم توجه به میادین مشترک نفت و گاز در بودجه سال آتی

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت:باید بخش خصوصی را به حوزه فعالیت میادین مشترک نفت و گاز وارد و مردم را در این فعالیت سهیم کنیم تا عقب ماندگی‌ها در این بخش جبران شود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۴ بهمن ۱۴۰۱
زمان : ۱۳:۵۰:۲۶

 

سید محمدرضا میرتاج الدینی، عضو کمیسیون برنامه گفت: متاسفانه در بودجه سال آتی و در زمینه نحوه فعالیت میادین مشترک گاز و نفت اقدام روشنی رخ نداده است. ما در گذشته هم شاهد بی توجهی به نحوه فعالیت میادین مشترک گازی و نفتی بودیم که در جریان فعالیت ، قطری ها سهم بیشتری را از انرژی کسب کردند.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: برخی از میادین مشترک ما در حوزه گاز، اعم از فرزاد A و B با عربستان است لذا مسئولین این کشور اقدامات خود را در دست اجرا دارند و اما ما در این خصوص اقدام قابل توجهی را شاهد نیستیم.
وی با اشاره به راهکارها در زمینه رفع این مشکل بیان کرد: باید بخش خصوصی را به حوزه فعالیت میادین مشترک نفت و گاز وارد و مردم را در این فعالیت سهیم کنیم تا عقب ماندگی ها در این بخش جبران شود.
عضو کمیسیون برنامه بودجه و محاسبات مجلس اظهار کرد: البته ما پیشنهاداتی را در این جهت در لایحه بودجه دنبال می‌کنیم تا این پیشنهادات در زمان بررسی بودجه مطرح و برخی موارد اصلاح شود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment