امروز یکشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
Sunday 2nd of April 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش تولید مس کشور به یک میلیون تن تا ۶ سال آینده

اوپک به چین خوش‌بین‌تر شد

چشم‌انداز مثبت چین به نفت جان دوباره داد

توافق ایران و عربستان چه معنایی برای قیمت نفت دارد؟


محل تبلیغات شما

پیش بینی از بازار جهانی طلا

قیمت‌های طلا و نقره در معاملات روز جمعه آمریکا از سطوح بدون تغییر فاصله چندانی نداشت. بسیاری از معامله‌گران در این هفته در تعطیلات هستند و حجم معاملات سبک‌تری را رقم می‌زنند. طلای فوریه آخرین بار با ۲.۴ دلار کاهش به ۱۸۲۳ دلار و ۶۰ سنت و نقره مارس ۰.۲۱ دلار کاهش یافت و به ۲۴.۰۳ دلار رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۱ دی ۱۴۰۱
زمان : ۱۲:۴۵:۵۲

 

بازار این هفته پس از تعطیلات کریسمس و درست در آستانه سال جدید، آرام‌تر است. نرخ‌های کووید در چین تأثیر قابل‌توجهی بر توانایی کارخانه‌ها برای تولید، حمل‌ونقل‌ها برای تحویل، سازندگان برای ساخت و شرکت‌های مالی برای تأمین مالی خواهد داشت. این امر می‌تواند اقتصاد چین را برای چند ماه متوقف کند، اگرچه ما گمان می‌کنیم که مقامات چین تمام تلاش خود را برای روشن نگه داشتن چرخ‌ها انجام خواهند داد. مقامات در حال حاضر به افراد مبتلا به کووید مثبت می‌گویند که سر کار بروند، سیاستی که احتمالاً عفونت را سریع‌تر از هر کشور دیگری گسترش می‌دهد.
برخی از مهمترین رویدادهای سال شامل موارد ذیل بود: سال وحشتناکی برای سهام بود و سال آینده می‌تواند بهتر باشد؛ کاهش موارد ابتلاء به بیماری کووید و محورهای سیاست چین، چشم انداز سهام را روشن می‌کند. کسب‌وکارهای کوچک از مشکلات استخدام تا حدودی دور می‌شوند. مس اولین کاهش سالانه طی چهار سال اخیر را تجربه کرد. نرخ وام مسکن (ایالات‌متحده) بیشترین افزایش سالانه را داشته است و رالی دلار اندکی از بین می‌رود.
از نظر فنی، گاوهای طلا دارای مزیت فنی کلی کوتاه‌مدت هستند. قیمت‌ها در یک روند صعودی هفت هفته‌ای در نمودار روزانه قرار دارند. هدف صعودی بعدی قیمت بولز این است که معاملات آتی را در فوریه بالاتر از مقاومت ثابت در ۱۹۰۰ دلار ایجاد کند. هدف بعدی قیمت نزولی کوتاه‌مدت خرس‌ها این است که قیمت‌های آتی را به پایین‌تر از پشتیبانی فنی قوی در ۱۷۷۵ دلار برساند.
بر اساس گزارش کیتکو، گاوهای نقره‌ای دارای مزیت فنی کلی در کوتاه‌مدت هستند. یک روند صعودی متلاطم چهار ماهه در نمودار روزانه وجود دارد. هدف صعودی بعدی، بستن قیمت‌های آتی مارس بالاتر از مقاومت فنی در ۲۵ دلار است و هدف بعدی قیمت نزولی برای خرس‌ها، بستن قیمت‌ها زیر سطح حمایت ثابت در ۲۲ دلار است. ابتدا مقاومت در بالاترین قیمت دسامبر ۲۴.۵۲ دلار و سپس در ۲۵ دلار مشاهده شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment