امروز یکشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
Sunday 2nd of April 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش تولید مس کشور به یک میلیون تن تا ۶ سال آینده

اوپک به چین خوش‌بین‌تر شد

چشم‌انداز مثبت چین به نفت جان دوباره داد

توافق ایران و عربستان چه معنایی برای قیمت نفت دارد؟


محل تبلیغات شما

پیش‌بینی کاهش فعالیت کارخانه چین افزایش موارد ابتلا کووید

نظرسنجی روز جمعه رویترز نشان داد که انتظار می‌رود فعالیت کارخانه‌های چین در ماه دسامبر کاهش بیشتری داشته باشد زیرا پایان سیاست کووید صفر و افزایش موارد ابتلا بر خطوط تولید تأثیر گذاشته است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۱۰ دی ۱۴۰۱
زمان : ۱۲:۳۶:۳۸

 

بر اساس پیش‌بینی ۱۴ اقتصاددان شرکت‌کننده در نظرسنجی رویترز، شاخص رسمی مدیران خرید بخش تولید مطابق با قرائت ماه نوامبر که پایین‌ترین سطح در هفت ماه گذشته بود، احتمالاً در ۴۸ ماه دسامبر باقی مانده است.
این داده‌ها اولین نگاهی اجمالی از اداره ملی آمار چین در مورد چگونگی تأثیرگذاری بر فعالیت کارخانه‌ها در ماه دسامبر پس از اینکه چین قوانین سختگیرانه کووید صفر خود را کاهش داد که مهار ویروس را بر بهره وری اقتصادی اولویت می‌داد، ارائه می‌دهد.
در نتیجه، کسب‌وکارها اکنون باید با افزایش عفونت‌های کووید در نیروی کار مقابله کنند که باعث می‌شود برخی از تحلیلگران کمبود نیروی کار و افزایش اختلالات زنجیره تامین را پیش‌بینی کنند.
ترس از رکود جهانی به دلیل افزایش نرخ بهره، تورم و جنگ در اوکراین، تقاضای خارجی را تضعیف کرده است که احتمالاً بر تولیدکنندگان صادرات محور چین نیز تأثیر می‌گذارد که اکنون تحت فشار هستند تا موارد از دست رفته را جبران کنند. این بدان معناست که تولیدکنندگان با وجود تمرکز مجدد دولت بر پیگیری رشد اقتصادی، اکنون با زمستانی چالش برانگیز روبرو هستند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment