امروز یکشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
Sunday 2nd of April 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش تولید مس کشور به یک میلیون تن تا ۶ سال آینده

اوپک به چین خوش‌بین‌تر شد

چشم‌انداز مثبت چین به نفت جان دوباره داد

توافق ایران و عربستان چه معنایی برای قیمت نفت دارد؟


محل تبلیغات شما

قیمت طلای جهانی با افزایش ارزش دلار کاهش یافت

قیمت طلا امروز(چهارشنبه) تحت فشار افزایش ارزش دلار آمریکا کاهش و در جلسه قبل پس از تصمیم چین برای کاهش بیشتر محدودیت‌های کووید، دو درصد افزایش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۷ دی ۱۴۰۱
زمان : ۱۲:۱۷:۳۸

 

بهای هر اونس طلا تا ساعت ۶ و ۵۵ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۱.۷ درصد کاهش به ۱۸۱۲ دلار و ۱۰ سنت رسید و قیمت طلای آمریکا نیز با ۰.۰۹ درصد کاهش به ۱۸۱۳ دلار و ۱۰ سنت رسید.
شاخص دلار ۰.۱ درصد افزایش یافت و طلا با قیمت دلار را برای خریداران خارجی گران‌تر کرد. قیمت شمش به دلیل خوش‌بینی درباره تصمیمات مصرف‌کننده بزرگ چین برای کاهش بیشتر محدودیت‌های کووید- ۱۹، به بالاترین سطح خود در ۶ ماه گذشته رسید. کارشناسان اظهار کردند: قیمت طلا در مصر به طور بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است.
اس‌پی‌دی‌آر گلد تراست، بزرگ‌ترین صندوق سرمایه‌گذاری تحت پشتوانه طلا در جهان اعلام کرد که دارایی‌های آن در روز سه‌شنبه ۰.۶ درصد افزایش یافت و به ۹۱۸.۵۱ تن رسید.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، بهای هر اونس نقره با ۰.۴ درصد کاهش به ۲۳.۹۵ دلار رسید، پلاتین ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۱۰۱۵ دلار و ۱۷ سنت رسید و پالادیوم ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۱۸۲۱ دلار و ۲۸ سنت رسید.
بر اساس گزارش رویترز، کارخانه‌های ژاپنی در ماه نوامبر برای سومین ماه متوالی تولید خود را کاهش دادند که به دلیل تقاضای ضعیف برای محصولات ماشین‌آلات در بحبوحه چشم‌انداز بد اقتصاد جهانی کاهش یافت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment