امروز یکشنبه ، ۱۳ فروردین ۱۴۰۲
Sunday 2nd of April 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش تولید مس کشور به یک میلیون تن تا ۶ سال آینده

اوپک به چین خوش‌بین‌تر شد

چشم‌انداز مثبت چین به نفت جان دوباره داد

توافق ایران و عربستان چه معنایی برای قیمت نفت دارد؟


محل تبلیغات شما

افزایش فروش خودروسازان چینی در سال آینده

فروش خودرو در چین در سال ۲۰۲۳ به ۲۷.۶ میلیون می‌رسد که سه درصد رشد خواهد داشت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۱۹ آذر ۱۴۰۱
زمان : ۱۱:۵۱:۰۵

 

برترین نهاد صنعت خودروی این کشور گفت که فروش خودرو در چین احتمالاً سه درصد افزایش می‌یابد و به ۲۷.۶ میلیون در سال ۲۰۲۳ می‌رسد و انتظار دارد که بهبود اقتصادی اثرات منفی مانند افزایش ابتلاء به کووید-۱۹ را جبران کند.
ژو هایدونگ، معاون مقام ارشد انجمن خودروسازان چین گفت: از مجموع، فروش خودروهای با انرژی جدید، احتمالاً ۳۵ درصد رشد خواهد کرد و به ۹ میلیون دستگاه خواهد رسید. این انجمن شاهد فشارهای نزولی بر این بخش در سال آینده از جمله کندی در بهبود اعتماد مصرف‌کننده و رکودی بود که می‌توان انتظار داشت به دنبال پایان مشوق‌های دولتی در پایان سال ۲۰۲۲ رخ دهد.
انجمن خودروهای مسافری چین درخواست تمدید حداقل تا سال ۲۰۲۳ برای مشوق‌ها از جمله کاهش مالیات خرید خودروهای موتور احتراقی و یارانه‌های مختلف دولت محلی را مطرح کرد. خودروسازان و سرمایه‌گذاران در حال آماده شدن برای رکود در بازار هستند اما انجمن خودروسازان چین گفت که انتظار دارد افزایش حمایت دولت بهبود اقتصادی را در سال آینده حفظ کند.
کاهش محدودیت‌های کووید باعث می‌شود که ویروس به سرعت گسترش یابد و احتمال بیماری کارکنان افزایش یابد و به طور بالقوه به تولید آسیب برساند. البته وضعیت غیرقابل پیش‌بینی است.
فروش خودروهای جدید شامل خودروهای الکتریکی، پلاگین هیبریدی و سلول سوختی هیدروژنی است که در نوامبر ۷۲.۳ درصد بیشتر از یک سال قبل بود.
بر اساس گزارش رویترز، داده‌ها نشان می‌دهد که مجموع فروش خودرو در ۱۱ ماه اول سال ۳.۳ درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته بوده است. انجمن خودروهای مسافری چین در ماه جولای، پیش‌بینی رشد خود را برای سال ۲۰۲۲ از ۵.۴ درصد قبلی به سه درصد کاهش داد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment