امروز پنجشنبه ، ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
Thursday 9th of February 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آغاز فروش ربع‌سکه‌ در بورس و چگونگی تعیین قیمت

لزوم توجه به میادین مشترک نفت و گاز در بودجه سال آتی

افزایش ۶۰ درصدی سهم ریال و روبل در مبادلات ایران و روسیه

ورود بانک مرکزی به بازار آزاد ارز از امروز


محل تبلیغات شما

بهره‌برداری از ۷ پروژه در شرکت فولاد خوزستان

معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان از بهره‌برداری از ۷ پروژه عمومی و پشتیبانی شرکت فولاد خوزستان همزمان با فرا رسیدن هفته دولت خبر داد و گفت: این پروژه‌ها با هدف پایداری تولید، بهینه سازی، افزایش ظرفیت عمومی و ... اجرایی شده‌اند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۷ شهریور ۱۴۰۱
زمان : ۱۴:۳۳:۵۲

 

میثم شهنیانی، با اشاره به بهره‌برداری از پروژه‌های هفته دولت در شرکت فولاد خوزستان اظهار کرد: راهبرد اصلی شرکت فولاد خوزستان تولید پایدار و با کیفیت جهانی با در نظر گرفتن مولفه‌های زیست محیطی و مسئولیت‌های اجتماعی است و در این زمینه ۷ پروژه عمومی و پشتیبانی شرکت فولاد خوزستان در هفته دولت به بهره‌برداری رسید.
وی افزود: این پروژه‌ها در چارچوب طرح‌های اصلی شرکت فولاد خوزستان و به منظور پایداری تولید، بهینه سازی، افزایش ظرفیت عمومی و پشتیبانی، مسایل زیست محیطی، ساختمانی، مسئولیت‌های اجتماعی و لجستیک با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان اجرا شده‌اند.
شهنیانی در خصوص پروژه‌های اجرا شده عنوان کرد: این طرح‌ها شامل پروژه غبارگیر ۲۰-۰۵، اجرای سیستم مه پاش در خروجی دی‌بین و تاورهای ۱ و ۲ و احیا ۲، احداث پارکینگ جدید خودروهای سنگین در جنوب درب یک، پروژه راه‌اندازی فاز دوم پارکینگ درب چهار، اصلاح و بازسازی جاده درب ۵ و تعریض کالورت روی لوله‌های نفت، پروژه ساخت اتاق نت جرثقیل‌های روی سقف فولادسازی، پروژه ساختمان اداری و خدماتی پرسنل پیمانکار انباشت و برداشت از طرح‌هایی هستند که در هفته دولت به بهره‌برداری رسیده‌اند.
معاون برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های شرکت فولاد خوزستان در پایان گفت: امیدواریم با تکمیل به موقع سایر پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی شاهد تولید پایدار و روزافزون شرکت فولاد خوزستان و توسعه همه جانبه کشور باشیم.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment