امروز پنجشنبه ، ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
Thursday 9th of February 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آغاز فروش ربع‌سکه‌ در بورس و چگونگی تعیین قیمت

لزوم توجه به میادین مشترک نفت و گاز در بودجه سال آتی

افزایش ۶۰ درصدی سهم ریال و روبل در مبادلات ایران و روسیه

ورود بانک مرکزی به بازار آزاد ارز از امروز


محل تبلیغات شما

اصفهان میزبان معتبرترین نمایشگاه صنعت فولاد کشور

نمایشگاه بین‌المللی اصفهان طی روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه میزبان چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته خواهد بود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۷ شهریور ۱۴۰۱
زمان : ۱۴:۲۸:۱۲

 

این نمایشگاه که با حضور ۱۵۰ شرکت از هشت استان کشور برگزار می‌شود، شرایطی فراهم می‌آورد تا شرکت‌های فعال در زنجیره تامین فولاد، به ارائه توانمندی‌ها، ظرفیت‌ها، محصولات و خدمات خود بپردازند.
این دوره از نمایشگاه فولاد اصفهان در ۱۶ هزار مترمربع فضای نمایشگاهی و هشت هزار مترمربع فضای مفید برگزار می‌شود و دستاوردهای شرکت‌های فعال در زمینه‌های تولید فولاد، چدن و فلزات غیرآهنی، خدمات صنعت متالورژی، ماشین‌آلات و تجهیزات صنعتی وابسته را به نمایش می‌گذارد.
چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته اصفهان با حضور شرکت‌هایی از استان‌های تهران، اصفهان، سمنان، یزد، خراسان رضوی، مازندران، کرمان و خوزستان برگزار می‌شود؛ همچنین نمایندگانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، کره جنوبی، سوئد، هند، چین و ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور دارند.
این نمایشگاه در حالی برگزار می‌شود که نسبت به دوره‌های پیش از آن، افزایش کیفیت محسوسی را به نمایش می‌گذارد و برندهای مطرحی را در حوزه فولاد گرد هم جمع کرده است‌.
از جمله این برندهای مطرح می‌توان به شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت سهامی ذوب‌آهن، مجتمع فولاد سپید فراب کویر، شرکت مادرتخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو)، مجتمع نورد گالوانیزه دشتستان راد، فولاد ظریف، حامی آلیاژ آسیا، صنایع فولاد کاویان گهر سیرجان، کهرباگستر، پارت گوال گیتی، مهندسی فن‌آور معادن و فلزات (MMTE)، ایریتک، گروه صنعتی زرین، ابتکار سوله سپاهان و گروه صنعتی سپافیل اشاره کرد.
در کنار این نمایشگاه نشست‌ هم‌اندیشی انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران با انجمن سنگ آهن ایران و اتاق بازرگانی اصفهان نیز برگزار می‌شود؛ همچنین برگزاری تور بازدید توسط خوشه ریخته‌گری ایران در این نمایشگاه، از جمله نکات حائز اهمیت این رویداد نمایشگاهی به شمار می‌رود.
علاقمندان به بازدید از چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی، فولاد، ریخته‌گری، ماشین‌آلات و صنایع وابسته می‌توانند از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه ۱۴۰۱ به نمایشگاه بین‌المللی اصفهان واقع در کمربندی شرق، روبروی منطقه روشن‌دشت مراجعه کنند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment