امروز پنجشنبه ، ۲۰ بهمن ۱۴۰۱
Thursday 9th of February 2023
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آغاز فروش ربع‌سکه‌ در بورس و چگونگی تعیین قیمت

لزوم توجه به میادین مشترک نفت و گاز در بودجه سال آتی

افزایش ۶۰ درصدی سهم ریال و روبل در مبادلات ایران و روسیه

ورود بانک مرکزی به بازار آزاد ارز از امروز


محل تبلیغات شما

طرح ساخت فولاد ازنا تعیین تکلیف شد

طرح راکد مانده ساخت فولاد ازنا به نوان بزرگترین طرح صنعتی حال حاضر لرستان با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور تعیین تکلیف شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۷ شهریور ۱۴۰۱
زمان : ۱۴:۲۵:۱۸

 

محمد اسلامی، امروز با حضور در محل اجرای این طرح، اظهار داشت: تکمیل طرح های نیمه تمام در صدر برنامه های دولت قرار دارد.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور با بیان اینکه  امروز دستورات لازم را برای ادامه احداث و جلوگیری ازتوقف این طرح صادر شده است، افزود: پیشنهاد می شود با توجه به مشکلات حقوقی سرمایه گذار، قوه قضاییه برای این طرح حکم سرپرستی و کفالت صادر کند تا از توقف آن جلوگیری شود.
وی اذعان داشت: با توجه به گزارش استان مبنی بر پیشرفت ۸۵ درصدی فولاد ازنا، این طرح نباید به دلیل مسایل سرمایه گذار متوقف شود بلکه باید هرچه زودتر تکمیل و راه اندازی گردد.
اسلامی تاکید کرد: با حکم قضایی، برای طرح سرپرستی بدهند و تجهیزات نیز در کمترین زمان  نصب شود و با توجه به شرایط آب و هوایی بسیار مطلوب در منطقه، احداث تصفیه خانه ها نیز در دستور کار قرار گیرد.
طرح فولاد ازنا سال ۸۴ پس از سه سال از صدور مجوز اولیه، کلنگ زنی شد تا به گفته مسوولان وقت، با اشتغال حدود ۲ هزار نفر و ظرفیت تولید سالانه یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تن ورق در فاز اول و سالانه ۸۰۰ هزار تن فولاد در فاز دوم وارد چرخه فعالیت شود.
طرحی که قرار بود دهه ۸۰ بهره برداری شود امروز با گذشت ۱۷ سال همچنان در حال احداث و تجهیز است و در جدیدترین اظهارات رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان در تیرماه امسال، فاز اول آن حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment