امروز سه شنبه ، ۱۵ آذر ۱۴۰۱
Tuesday 6th of December 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
نفت در سراشیبی نزولی ماند

محرک صعود بازار طلای جهانی چیست؟

نگاهی به واردات محصولات فولادی در ۷ ماهه امسال

پیگیر حل مشکلات حقوقی کارخانه فولاد شهرستان ازنا هستیم


محل تبلیغات شما

خرید گندم به ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تن رسید

رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: بنابر آخرین آمار ۴۵ هزار میلیارد تومان از بهای گندم معادل ۷۹ درصد مطالبات گندمکاران پرداخت شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۲ تیر ۱۴۰۱
زمان : ۱۶:۴۱:۱۲

 

آقای عطااله هاشمی گفت: بنابر آخرین آمار از ابتدای فصل برداشت ۴ میلیون و ۹۰۰هزار تن گندم با ارزش بالغ بر ۵۷ هزار میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده که نسبت به سال قبل ۲۲ تا ۲۳ درصد رشد داشته است.
به گفته او، تاکنون ۴۵ هزار میلیارد تومان از بهای گندم پرداخت و ۱۲ هزار میلیارد تومان باقی مانده است.
هاشمی می‌گوید: گرچه برآورد می شد که میزان خرید به ۶ تا ۶ میلیون و ۵۰۰ هزار تن برسد، اما طی ۱۰ روز اخیر روند تحویل گندم به مراکز دولتی کند شده است.
رئیس بنیاد ملی گندمکاران گفت: هر چقدر تاخیر در روند پرداخت مطالبات افزایش یابد، میزان واردات بیشتر می شود چرا که گندم‌تولیدی جایگزین خوراک دام و طیور خواهد شد.
طبق وعده ها قرار بود تا دوشنبه هفته گذشته ۱۸هزار میلیارد تومان از منابع بانک کشاورزی به حساب بازرگانی دولتی پرداخت شود که متاسفانه تنها ۲ هزار میلیارد تومان پرداخت شد که این امر منجر به نارضایتی کشاورزان و روند کند تحویل گندم به مراکز دولتی شده است.
بنابر پیش بینی رئیس بنیاد ملی گندمکاران امسال تولید گندم به بالای ۱۰ میلیون تن و خرید ۶ تا ۶.۵ میلیون می‌رسد که حال با تاخیر در پرداخت مطالبات گندمکاران و بازشدن پای دلالان به چرخه خرید به سبب جایگزینی با خوراک دام و طیور و احتکار، میزان واردات افزایش می‌یابد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment