امروز شنبه ، ۱۱ تیر ۱۴۰۱
Saturday 2nd of July 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صادرات نفت ونزوئلا به اروپا ازسرگرفته شد

تورم منطقه یورو به رکورد ۸.۱ درصد رسید

اطلاعیه جدید سازمان مالیاتی درباره مالیات اصناف

تحریم شرکت‌های پتروشیمی نمایشی است


محل تبلیغات شما

پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲

بیت‌کوین در دو هفته گذشته مقاومت ۴۵ هزار دلار خود را شکست و حالا همه منتظر رشد بیشتر این ارز دیجیتال هستند. بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ چه می‌شود؟ .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۴ فروردین ۱۴۰۱
زمان : ۱۵:۵۸:۰۵
منبع : تجارت‌نیوز

 

پیش‌بینی‌های مختلف از قیمت بیت‌کوین و بازار ارزهای دیجیتال زیاد است. برخی رسیدن زمستان رمزارزها را هشدار می‌دهند و برخی دیگر عقیده دارند بازار رشد می‌کند. اما تعداد کسانی که به رشد امید دارند بسیار بیشتر است. وبسایت NEXTAdvisor در گزارشی نوشت: بیت‌کوین به دنبال جنگ اوکراین و بعد از فرمان اجرایی رمزارزها شروع به رشد کرد. فرمان اجرایی کمک زیادی به بازار رمزارزها در بلندمدت می‌کند.
بیت‌کوین حالا در محدوده ۴۵ هزار دلار قرار دارد و حدود ۵۰ درصد زیر سقف قیمتی معامله می‌‌شود. اما با این حال این ارز دیجیتال چند برابر سال قبل خود ارزش دارد. اینگونه نوسان‌ها برای بیت‌کوین چیزی نیست.
پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲
افراطی‌ترین مخالفان ارزهای دیجیتال عقیده دارد بیت‌کوین در سال ۲۰۲۲ تا ۱۰ هزار دلار ریزش می‌کند اما خب بعد از رشد اخیر بازار به نظر بعید به نظر می‌رسد.
کیت والاتمن، متخصص ارزهای دیجیتال در رابطه با روند بیت‌کوین در ۲۰۲۲ گفت: بیت‌کوین در سه ماه آخر سال ۲۰۲۲ به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد.
صنعت کریپتوکارنسی در حال ورود به دوره‌ای جدید است. دوره‌ای که شرکت‌های بزرگ به سمت کریپتوکارنسی می‌روند. این می‌تواند به ظهور دنیای متاورس کمک کند و ارزهای دیجیتال هم بیشتر پذیرش می‌شوند.
جورین تیمر، مدیر جهانی در fidelity Investment عقیده دارد بیت‌کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد اما نمی‌تواند زمان دقیقی را برای این قیمت حدس بزند.
کیانا دانیال، بنیانگذار invest diva و نویسنده کتاب سرمایه‌گذاری آدمک‌ها در ارزهای دیجیتال گفت: آنچه من از بیت‌کوین انتظار دارم نوسان قیمت در کوتاه‌مدت و رشد در بلندمدت است.
اتفاقات مهم در سال ۲۰۲۲
علاوه بر فرمان اجرایی رمزارزها انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۲ اولین ETF بیت‌کوین از نوع اسپات در بازار بورس آمریکا شروع به کار کند. کارشناسان عقیده دارند اولین ETF بیت‌کوین می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی قیمت این ارز دیجیتال داشته باشد.

  

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment