امروز جمعه ، ۶ خرداد ۱۴۰۱
Friday 27th of May 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صدور مجوز برای تأسیس واحدهای ذوب القایی ممنوع شد

برنامه مجزای دولت برای افزایش عرضه‌ها در بورس کالا

منتظر سقوط قیمت خودرو با شروع واردات باشید

ذخایر گندم جهانی در پایین‌ترین سطح ۶ سال اخیر


محل تبلیغات شما

رشد ۱۱.۴ درصدی تولید مواد معدنی هند

تولید مواد معدنی در هند طی ۱۰ ماه سال ۲۰۲۱ میلادی ۱۱.۴ درصد افزایش یافت. همچنین تولید زغال سنگ این کشور به ۶۳ میلیون و ۹۰۰هزار تن رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۲ دی ۱۴۰۰
زمان : ۱۵:۳۳:۵۸

 

به نقل از وب سایت PSUConnect از ابتدای ژانویه تا پایان سال گذشته میلادی مجموع تولید مواد معدنی در هند نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی شاهد رشد ۱۱.۴ درصدی بود.
این در حالی است که به گزارش دفتر معادن هند، شاخص تولید مواد معدنی این کشور در ماه اکتبر ۲۰۲۱ میلادی نسبت به اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی ۲۰.۴ درصد افزایش داشت.
طی اکتبر ۲۰۲۱ میلادی هند توانست ۶۳ میلیون و ۹۰۰هزار تن زغال سنگ تولید کند که حاکی از رشد ۱۴.۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. همچنین میزان تولید طلا طی مدت یاد شده، با رشد ۵۵.۷ درصدی نسبت به اکتبر ۲۰۲۰ میلادی به ۱۰۹ کیلوگرم رسید.
در اکتبر ۲۰۲۱ میلادی میزان تولید منگنز هند نیز شاهد رشد ۳۳.۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۲۰ میلادی بود و در مجموع ۱۰ هزار تن به ثبت رسید. علاوه بر این، تولید کرومیت در این کشور طی مدت یاد شده، به ۱۳۰هزار تن رسید و رشد ۳۰ درصدی را رقم زد.
این در حالی است که میزان تولید الماس و فسفر هند طی اکتبر سال ۲۰۲۱ میلادی نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ترتیب شاهد افت ۹۸.۸ درصدی و ۲۵.۵ درصدی بودند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment