امروز جمعه ، ۶ خرداد ۱۴۰۱
Friday 27th of May 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
صدور مجوز برای تأسیس واحدهای ذوب القایی ممنوع شد

برنامه مجزای دولت برای افزایش عرضه‌ها در بورس کالا

منتظر سقوط قیمت خودرو با شروع واردات باشید

ذخایر گندم جهانی در پایین‌ترین سطح ۶ سال اخیر


محل تبلیغات شما

افزایش نرخ طلا پس از یک ماه

از آنجایی که نگرانی در مورد افزایش ابتلا به اُمیکرون و بالا رفتن نرخ تورم سبب شد تا سرمایه‌گذاران به سمت دارایی‌های امن بروند، قیمت طلا در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی نخستین هفته افزایشی در ۵ هفته گذشته را ثبت کرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۲۷ آذر ۱۴۰۰
زمان : ۱۹:۱۷:۱۸

 

به نقل از رویترز، از آنجایی که نگرانی در مورد افزایش ابتلا به اُمیکرون و بالا رفتن نرخ تورم سبب شد تا سرمایه‌گذاران به سمت دارایی‌های امن بروند، قیمت طلا در معاملات آخرین روز کاری بازارهای جهانی نخستین هفته افزایشی در ۵ هفته گذشته را ثبت کرد.
هر اونس طلا ۱۷۹۸ دلار و ۱۱ سنت فروخته شد.
به دنبال رویکرد بانک‌های مرکزی در جهان مبنی بر انقباضی کردن سیاست‌های پولی برای مهار افزایش قیمت‌ها و ریسک‌های اقتصادی ناشی از موارد جدید کرونا، ارزش سهام بازارهای بورس کاهش یافت.
فیلیپ استریپل، استراتژیست ارشد بلو لاین در شیکاگو گفت: رشد اقتصادی در سه ماهه بعدی کند خواهد شد و ارزش سهام در بازار آمریکا کاهش یافته از این رو به نظر می‌رسد سرمایه‌ها از بازارهای بورس به سمت بازار دارایی‌های امنی نظیر طلا و نقره حرکت کند.
وی افزود خروجی نشست فدرال رزرو آمریکا ابری از بلاتکلیفی در مورد فلزهای گران بها ایجاد کرده و اکنون تمرکز بازار بر آمار بازار کار خواهد بود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment