امروز چهارشنبه ، ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
Wednesday 17th of August 2022
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
ارزش‌گذاری سهام ایران خودرو و سایپا انجام شد

افزایش صادرات نفت ایران به ونزوئلا

سقوط جهانی دلار ادامه دارد

سرانه مصرف قارچ در کشور نصف اروپاست


محل تبلیغات شما

آغاز بکار نمایشگاه بین المللی آسانسور، پله برقی و بالابر‌ها

دهمین نمایشگاه آسانسور، پله برقی، بالابرها، نقاله ها، قطعات و تجهیزات جانبی، صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان وزارت صمت و اتاق تعاون افتتاح شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۶ آذر ۱۴۰۰
زمان : ۱۲:۲۱:۱۶

 

در این نمایشگاه، ۱۰۶ شرکت داخلی و ۵ شرکت خارجی، آخرین دستاورد‌های خود در حوزه آسانسور، پله برقی و بالابر‌ها به نمایش می‌گذارند.
اقبال شاکری نماینده مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: مجلس طرح اقتصاد دانش بنیان را در دست تصویب دارد که براساس آن حمایت‌های بسیار جدی از شرکت‌های فناور، نوآور و دانش بنیان صورت می‌گیرد.
شاکری افزود: توسعه صنعت ساخت آسانسور، بالابر و پله برقی از یک سو در ساختمان سازی و از سوی دیگر در ایستگاه‌های دیگر می‌تواند یاری رسان باشد.
وی اضافه کرد: برخی از ایستگاه‌های مترو به دلیل کمبود آسانسور، پله برقی و بالابر در سال‌های گذشته افتتاح نشدند، اما اکنون تامین این نیاز از داخل کشور می‌تواند مشکلات موجود را از سر راه بردارد.
شاکری همچنین گفت: خوشحالیم که شرکت‌های دانش بنیان و فناور، انواع و اقسام آسانسور‌های هیدرولیکی و گیربکسی را تولید می‌کنند و باید در این راه با برداشتن گام‌های موثر به سمت حداکثر سازی تولید داخلی حرکت کنیم.
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز درحاشیه بازدید از این نمایشگاه گفت: ۵ هزار میلیارد ریال از منابع داخلی بانک توسعه تعاون برای حمایت از تعاونی‌های حوزه ساختمان سازی اختصاص یافته است.
مهدی مسکنی افزود: با همکاری اتاق تعاون، در حال برنامه ریزی برای اجرای هرچه بهتر نهضت و اقدام ملی مسکن هستیم به طوری که تعاونی‌ها پشتیبان و پایه‌ای برای اجرای این طرح باشند.
وی گفت: اهتمام بخش دولتی این است که در کنار اتاق تعاون، شرایطی مناسب برای تولیدکنندگان تعاونی‌ها ایجاد کند تا این تعاونی‌ها در طرح اقدام ملی مسکن نقش موثر و بالفعلی را داشته باشند.
رئیس اتاق تعاون نیز که در این نمایشگاه حضور یافته بود نیز گفت: در طرح ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی دولت، این نوید را به تولیدکنندگان می‌دهیم که نیاز‌های واحد‌های مسکونی به طور حداکثری از تولیدات داخل تامین شود.
بهمن عبداللهی افزود: در حوزه تولید داخل آسانسور، بالابر و پله برقی توفیقات خوبی کسب شده و شرکت‌های بسیاری برای گسترش تولید داخلی ورود کردند.
وی اضافه کرد: صنعت آسانسور و بالابر از ملزومات اصلی ساخت ساختمان است و با توجه به اراده دولت مبنی بر ساخت ۴ میلیون واحد مسکونی، یکی از عوامل مورد نیاز آسانسور است.
عبداللهی گفت: در ساخت این واحد‌های مسکونی، تولیدات داخلی مورد توجه قرار می‌گیرند و مخصوصا اتاق تعاون که مجری ۲۰۰ هزار واحد از مجموع ۴ میلیون واحد مسکونی است این نوید را می‌دهد که تمامی نیاز‌های بخش آسانسور و بالابر این واحد‌ها از داخل تامین شود.
وی ادامه داد: در حال حاضر در حوزه صنعت آسانسور پیشرفت‌های بسیاری حاصل شده و شرکت‌های داخلی قسمت اعظم نیاز‌های داخلی را تامین می‌کنند و اتاق تعاون نیز بعنوان متولی برگزاری این نمایشگاه برای حمایت از این صنعت تمام امکانات خود را بکار گرفته است.
گفتنی است؛ این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران تا ۸ آذرماه دایر است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment