امروز سه شنبه ، ۴ آبان ۱۴۰۰
Tuesday 26th of October 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
قطر: دیگر به اوپک برنمی‌گردیم

پرونده‌های تعزیراتی فولادسازان بازنگری شود

تفاهم نامه احداث ۱۰ هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی در حوزه صنعت و معدن امضا شد

الزام ثبت فعالیت‌های واحدهای تولیدی و توزیعی زنجیره سنگ آهن


محل تبلیغات شما

طلای جهانی گران‌تر شد

طلای جهانی در معاملات روز سه شنبه تحت تاثیر نگرانیها از شیوع کرونای دلتا و احتمال به تاخیر افتادن تعدیل برنامه های محرک مالی آمریکا اندکی کاهش یافت اما عمده رشد قیمت روز گذشته را حفظ کرد و در بالای مرز ۱۸۰۰ دلار ماند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۲ شهریور ۱۴۰۰
زمان : ۱۸:۴۰:۱۰

 

هر اونس طلا برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد کاهش، به ۱۸۰۱ دلار و ۶۵ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته حدود ۱.۴ درصد صعود کرده بود.
در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۱ درصد کاهش، به ۱۸۰۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. بهای معاملات این بازار شب گذشته با ۲۲ دلار و ۳۰ سنت معادل ۱.۳ درصد افزایش، در ۱۸۰۶ دلار و۳۰ سنت بسته شده بود.
شاخص دلار آمریکا پس از این که روز دوشنبه حدود ۰.۶ درصد نزول کرد، در معاملات روز جاری ثابت بود.
هووی لی، اقتصاددان بانک OCBC گفت: این حقیقت که طلا سطح ۱۸۰۰ دلار را شکسته است نشان می‌دهد که بازار همچنان نسبت به کرونای دلتا نگران است.
آمار شرکت تحقیقاتی آی اچ اس مارکیت نشان داد رشد فعالیت تجاری آمریکا در اوت برای سومین ماه متوالی آهسته شد و شیوع کرونای دلتا روند بهبودی آن را آهسته کرد. سرمایه گذاران اکنون منتظر شنیدن اظهارات جروم پاول، رییس بانک مرکزی آمریکا در سمپوزیوم جکسون هال و راهنمایی درباره برنامه‌های تعدیل محرک مالی بانک مرکزی هستند.
لی پیش بینی کرد در جکسون هال حرف تازه ای زده نمی شود و اگر غیر از این باشد و لحن پاول موافق ادامه سیاست‌های فعلی باشد، در این صورت طلا به سطح ۱۸۵۰ دلار صعود خواهد کرد.
کاهش نگرانیها نسبت به تسهیل تدابیر محرک مالی بانک مرکزی آمریکا، باعث رونق بازارهای سهام آسیا در معاملات سه شنبه شد.
ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد شرکت OANDA در یادداشتی نوشت: سطح ۱۸۵۰ دلار برای طلا همه چیز است و اگر پس از سمپوزیوم جکسون هال قیمتها نتوانند رکورد بالای جدیدی در اوت داشته باشند، سرمایه گذاران طلا به سرعت به حاشیه بازار خواهند رفت.
بر اساس گزارش رویترز، موجودی طلای صندوق (اس پی دی آر گلد تراست) که بزرگترین صندوق ETF طلا با پشتوانه طلا در جهان است، روز دوشنبه  ۰.۵ درصد کاهش یافت و به ۱۰۰۶.۶۶ تن رسید.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد کاهش، به ۲۳ دلار و ۵۶ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد کاهش، ۱۰۱۱ دلار و ۶۶ سنت معامله شد. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، به ۲۴۰۳ دلار و ۷۶ سنت رسید. بهای معاملات پالادیم روز گذشته ۵.۵ درصد صعود کرده بود.

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment