امروز جمعه ، ۲۶ شهریور ۱۴۰۰
Friday 17th of September 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
واردات خودرو به صورت مشروط آزاد شد

افزایش صادرات ۸۸ درصدی محصولات فولادی و ۳۹ درصدی شمش

اجازه اعمال قیمت‌گذاری دستوری را در بورس کالا نمی‌دهیم

۱۰ هزار و ۵۰۰ مگاوات برق برای صنایع معدنی اختصاص یافت


محل تبلیغات شما

صرفه‌جویی ۷۱ مگاواتی انرژی برق در مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب

مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب گفت: با مدیریت پیک‌بار در بخش‌های تولیدی و اعمال خاموشی، مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب توانست باعث صرفه جویی ۷۱ مگاواتی برق شود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۳ تیر ۱۴۰۰
زمان : ۱۷:۰۱:۵۲

 

علی عبداله نژاد مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب گفت: با توجه به ضرورت تعامل هرچه بیشتر مجموعه‌های صنعتی در جهت کاهش مصرف برق، واحد انرژی مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب اقدام به کاهش جریان خط تولید و تغییر ساعت کارگاه‌های تولیدی و انتقال به بعد از پیک بار کرد.
او افزود: از آنجائی که یکی از مولفه‌های مهم انرژی در صنعت آلومینیوم، برق است ودر حالیکه مجتمع آلومینیوم جنوب برای دست یابی به حجم تولید ۲۰۰ هزارتن و رسیدن به ۳۵۰ مگاوات انرژی برق آمادگی کامل د اشت، شرایط ویژه کشور و مشکلات مردم بخصوص در مناطق جنوبی بر آن شدیم تا با تاخیردر راه اندازی این بخش‌ها مجموعا به میزان ۳۹ مگاوات ساعت انرژی ذخیره و صرفه جویی کنیم.
عبداله نژاد بیان کرد: در روند این صرفه جویی راه اندازی سایر بخش‌ها به بعد از عبور بحران برق کشور موکول شده است.
مدیرعامل مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ادامه داد: با مدیریت پیک بار در بخش‌های تولیدی و اعمال خاموشی واحد‌های اداری این مجتمع و استفاده از انرژی‌ها تجدید پذیر در سیستم روشنایی سایت، توانستیم مصرف ۳۱۷ مگاواتی اواسط خردادماه را به ۲۸۵ مگاوات کاهش داده و میزان ۳۲ مگاوات با شبکه برق رسانی کشور همکاری کنیم که مجموعا باعث صرفه جویی ۷۱ مگاواتی خواهد شد.
عبداله نژاد تصریح کرد: پرسنل و مجموعه‌های فنی آموزش دیده جهت مدیریت نوسانات شدید در شبکه برق سازماندهی شده و آمادگی کامل جهت مقابله با شرایط اضطراری را خواهند داشت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment