امروز سه شنبه ، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
Tuesday 13th of April 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش قیمت برق برای مشترکان پرمصرف

توقف تولید پژو ۲۰۶ صندوقدار و تیپ ۵ در سال ۱۴۰۰

استفاده غیرحضوری از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

برنامه افزایش تولید سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان تا ۲.۶ میلیون تن


محل تبلیغات شما

رشد ۷.۶ درصدی تولید فولاد خام در ۱۱ ماهه سال ۹۹

آمار تولید محصولات منتخب بخش معدن و صنایع معدنی در مدت ۱۱ ماهه سال ۹۹ نشان‌دهنده رشد ۰.۵ تا ۵۴ درصدی در این بخش نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
زمان : ۱۱:۲۰:۵۱

 

داده‌های آماری وزارت صنعت، معدن وتجارت حاکی از آن است که تولید محصولات فولادی، فولاد خام، کاتد مس، شمش آلومینیوم، کنسانتره زغالسنگ، ظروف شیشه‌ای، شیشه جام و سیمان در ۱۱ ماهه سال ۹۹ نسبت به مدت مشابه در سال ۹۸ افزایش داشته است.
بیشترین میزان افزایش عملکرد در دوره مورد بررسی مربوط به شمش آلومینیوم (خالص) با رقم ۵۱.۲ درصد و کمترین بازدهی نیز در بخش کنسانتره ذغالسنگ با ۰.۵ درصد ثبت شد.
تولید فولاد خام و رشد ۷.۶ درصدی تولید
تولید فولاد خام در دوره این گزارش رقم ۲۶ میلیون و ۸۸ هزار تن را نشان می‌دهد که نسبت به ۲۴ میلیون و ۲۳۴ هزار و ۸۰۰ تن عملکرد ۱۱ ماهه سال ۹۸ افزایش ۷.۶ درصدی دارد.
بیش از ۲۲ میلیون تن تولیدات فولادی
میزان تولیدات فولادی نیز در ۱۱ ماهه سال گذشته، رقم ۲۲ میلیون و ۹۱۴ هزار و ۸۰۰ تُن را نشان می‌دهد که در مقایسه با ۲۱ میلیون و ۴۲۱ هزار و ۱۰۰ تن عملکرد ۱۱ ماهه سال ۹۸ افزایش بازدهی ۷ درصد دارد.
رشد ۵۴ درصدی شمش آلومینیوم
بررسی آمار عملکرد در ارتباط با کالا‌های منتخب معدنی گویای آن است که تولید شمش آلومینیوم در ۱۱ ماهه سال ۹۹، با رشد ۵۴ درصدی روبرو بوده است که بالاترین بازدهی در دوره مورد بررسی را دارد.
رشد ۱۲.۷ درصدی تولید سیمان
تولید سیمان در دوره این گزارش به رقم ۶۲ میلیون و ۸۸۶ هزار و ۱۰۰ تن رسید و در مقایسه با دوره مشابه سال ۹۸ که ۵۵ میلیون و ۹۱۶ هزار و ۱۰۰ تن بود، افزایش ۱۲.۵ درصدی را نشان می‌دهد.
رشد تولید ۱۶.۷ درصدی کاتد مس
در حوزه کاتد مس نیز رشد تولید ۱۶.۷ درصدی به دست آمد همچنین در زمینه تولید شیشه جام نیز در این مدت نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن افزایش تولید ۲.۴ درصدی را در این بخش شاهد بودیم.
لازم به توضیح است علت اختلاف در مقادیر تولید بعضی از محصولات منتخب در این گزارش و گزارش‌های منتشر شده قبلی، افزایش جامعه آماری واحد‌های منتخب می‌باشد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment