امروز سه شنبه ، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
Tuesday 13th of April 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش قیمت برق برای مشترکان پرمصرف

توقف تولید پژو ۲۰۶ صندوقدار و تیپ ۵ در سال ۱۴۰۰

استفاده غیرحضوری از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

برنامه افزایش تولید سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان تا ۲.۶ میلیون تن


محل تبلیغات شما

افزایش اونس طلا معکوس شد

قیمت طلا در معاملات روز دوشنبه بازار جهانی رشد قیمتی که در زمان گشایش بازار داشت را تحت تاثیر خوش بینی سرمایه گذاران به احیای اقتصادی سریعتر جهان و رشد بازده اوراق خزانه از دست داد و با کاهش روبرو شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۲۵ اسفند ۱۳۹۹
زمان : ۱۴:۰۴:۴۰

 

بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری ثابت بود و در ۱۷۲۶ دلار و ۵۴ سنت ایستاد. بهای معاملات در زمان گشایش بازار ۰.۴ درصد افزایش داشت.
در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۳ درصد افزایش، به ۱۷۲۴ دلار و ۷۰ سنت رسید.
به گفته کایل رودا، تحلیلگر شرکت آی جی مارکتس، بازده بالاتر اوراق قرضه قیمت طلا را نزولی نگه می دارد. همچنین عوامل فنی به روند کاهشی بازار طلا اشاره دارند. طلا از سطوح بیش فروش قبلی بهبود پیدا کرده و برخی از افراد تلاش می کنند طلا را در قیمت پایینتر خریداری کنند. اما نوسانات کوتاه مدت منطبق با دلار آمریکاست. هیچ کس در حال حاضر درباره روند حرکت دلار آمریکا مطمئن نیست.
ارزش دلار آمریکا تحت تاثیر افزایش بازده اوراق خزانه تحکیم شد. این افزایش تحت تاثیر خوش بینی اقتصادی در آمریکا پس از امضای قانون کمک اقتصادی ۱.۹ تریلیون دلار توسط رییس جمهور این کشور بوده است.
آمار دلگرم کننده ای که از جذابیت طلا به عنوان پناهگاه امن دارایی کاست، رشد تولید صنعتی چین بود که در فاصله ژانویه-فوریه سرعت گرفت و فراتر از انتظارات بود.
قیمت اونس طلا هفته گذشته تحت تاثیر رشد بازده اوراق قرضه که هزینه نگهداری این فلز ارزشمند را افزایش می دهد، به ۱۶۷۶ دلار و ۱۰ سنت نزول کرده بود با این حال برای رشد هفتگی بیش از یک درصد داشت.
بر اساس گزارش رویترز، سرمایه گذاران اکنون منتظر نشست سیاست پولی دو روزه بانک مرکزی آمریکا هستند که از روز سه شنبه آغاز می شود.
هووی لی، اقتصاددان بانک OCBC در یادداشتی نوشت: نشست کمیته بازار آزاد فدرال در هفته جاری عامل تاثیرگذاری بر بازار طلا خواهد بود. تاکید سیاستگذاران آمریکایی بر سیاست تسهیل پولی می تواند بازده اوراق قرضه را پایین برده و باعث افزایش قیمت طلا شود.
در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۴ درصد افزایش، به ۲۶ دلار و دو سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰.۵ درصد کاهش، ۲۳۵۸ دلار و ۶۸ سنت معامله شد. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری با ۰.۲ درصد افزایش، در ۱۲۰۷ دلار ایستاد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment