امروز سه شنبه ، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
Tuesday 13th of April 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افزایش قیمت برق برای مشترکان پرمصرف

توقف تولید پژو ۲۰۶ صندوقدار و تیپ ۵ در سال ۱۴۰۰

استفاده غیرحضوری از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو

برنامه افزایش تولید سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگان تا ۲.۶ میلیون تن


محل تبلیغات شما

تولیدکنندگان کفش زمین گیر شدند

رئیس اتحادیه کفش دست دوز با اعلام اینکه امروز اصلا شرایط برای تولید در کشور فراهم نیست گفت: صنعت چرم سازی ما به دلیل صادرات دام زنده زمین گیر شده و هیچ حمایتی از آن صورت نمی گیرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
زمان : ۰۰:۳۱:۲۸
 
رسول شجری، با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط تولید در کشور به هیچ عنوان قابل قبول نیست، اظهار داشت: فروش واحدهای صنفی بخش کفش نسبت به سال گذشته با ۷۰ درصد کاهش روبرو شده است این درحالیست که تولیدکننده باید برای ۳۰ درصد فروش خود هزینه های بالای بیمه و دارایی را پرداخت کند.
وی با بیان اینکه متاسفانه هیچ کدام از وعده های دولت در حمایت از تولیدکنندگان ان هم در شرایط کرونا محقق نشده است، گفت: دولت به ما بگوید ما با توجه به کدام فروش باید هزینه های بالای بیمه و دارایی را پرداخت کنیم جالب اینجاست دارایی به جای کمک به واحدهای تولیدی به دنبال کسب درآمدهای جدید برای خود است. و هیچ خبری از حمایت از تولیدکننده داخلی نیست.
رئیس اتحادیه کفش دست دوز افزود: در حال حاضر واحدهای تولیدی با ۵۰ درصد ظرفیت فعالیت می‌کنند و عرضه بیش از تقاضاست. دولت پاسخ دهد چرا پتروشیمی مواد را به قیمت دلار به تولیدکننده داخلی می‌فروشد. محاسبات نشان می دهد قیمت مواد پتروشیمی تا ۱۰۰ درصد افزایش پیدا کرده است در این شرایط کدام تولیدکننده می تواند تولید و فروش خوبی داشته باشد
شجری در ادامه صحبتهای خود با گلایه از اینکه صنعت چرم سازی ما لنگ مواد اولیه است، گفت: آقایان به جای تامین نیاز تولیدکننده داخلی دام‌ها را به صورت زنده صادر کردند اگر تولیدکنندگان بخواهند کمبود چرم دام های زنده را جبران کنند ۴ سال زمان می برد.
وی با گلایه از اینکه هیچ تدبیری برای حمایت از تولیدکننده داخلی وجود ندارد، گفت: تولید با چنگ و دندان مشغول فعالیت است و آینده خوبی برای خود متصور نیست قرار بود در شب عید بخشی از نیاز نقدینگی واحدهای تولیدی جبران شود اما سبد درآمدی خانواده‌ها کاهش پیدا کرده قیمت تمام شده محصولات بالاست و حتی شرایط کرونا نیز برحجم مشکلات اضافه کرده است. در این شرایط اصلا نمی‌شود کار تولیدی کرد.
 
 
 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment