امروز شنبه ، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
Saturday 6th of March 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تولیدکنندگان کفش زمین گیر شدند

پیش بینی افت قیمت طلا تا ۱۶۰۰ دلار در سال جاری میلادی

عرضه ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بورس انرژی در سال آینده

اجاره خانه در تهران ۳۰ درصد رشد کرد


محل تبلیغات شما

افزایش ۱۱ درصدی تولید شمش و محصولات فولادی

میزان تولید شمش و محصولات فولادی کشور طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۱ درصد افزایش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۵ اسفند ۱۳۹۹
زمان : ۱۹:۵۲:۵۴

 

براساس گزارش انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، از ابتدای فروردین تا پایان دی، ۲۵ میلیون و ۳۶۲ هزار تن شمش (بیلت، بلوم و اسلب) تولید شد. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۲۲ میلیون و ۸۷۳ هزار تن بود.
همچنین میزان تولید محصولات فولادی (تیرآهن، میلگرد، ناودانی، نبشی، انواع ورق و غیره) در کشور طی ۱۰ ماهه امسال، ۱۸ میلیون و ۳۵۴ هزار تن بود. میزان تولید این محصولات در کشور طی مدت مشابه سال گذشته، ۱۶ میلیون و ۵۹۵ هزار تن بود.
میزان تولید آهن اسفنجی نیز با رشد ۸ درصدی طی ۱۰ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته (۲۳ میلیون و ۶۸۷ هزار تن)، به ۲۵ میلیون و ۵۵۴ هزار تن رسید.
صادرات و واردات
بنا به این گزارش، طی ۱۰ ماهه امسال مجموع صادرات شمش، محصولات فولادی و آهن اسفنجی به بیش از ۸.۱ میلیون تن رسید که از این میزان صادرات شمش «۵ میلیون و ۱۳۶ هزار تن»، محصولات فولادی «۲ میلیون و ۳۷۳ هزار تن» و آهن اسفنجی «۶۶۶ هزار تن» بود. این رقم در مقایسه با رقم صادرات مدت مشابه سال گذشته (۵ میلیون و ۸۲۱ هزار تن شمش، ۲ میلیون و ۹۸۴ هزار تن انواع محصولات فولادی و ۸۸۶ هزار تن آهن اسفنجی)، به ترتیب ۱۲، ۲۰ و ۲۵ درصد کاهش داشت.
همچنین، از ابتدای فروردین تا پایان دی، ۵ هزار تن «شمش» و ۸۰۰ هزار تن «انواع محصولات فولادی» وارد شد که در مقایسه با رقم وادرات مدت مشابه سال گذشته (۳ هزار تن شمش و ۳۹۶ هزار تن انواع محصولات فولادی)، به ترتیب ۶۷ و ۱۰۲ درصد افزایش یافت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment