امروز شنبه ، ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
Saturday 6th of March 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
تولیدکنندگان کفش زمین گیر شدند

پیش بینی افت قیمت طلا تا ۱۶۰۰ دلار در سال جاری میلادی

عرضه ۱۰ میلیارد متر مکعب گاز طبیعی در بورس انرژی در سال آینده

اجاره خانه در تهران ۳۰ درصد رشد کرد


محل تبلیغات شما

قبض برق ۵۰۰۰ دلاری برای ۵ روز

برخی از مردم تگزاس که پس از هجوم سرمای قطبی و قطعی برق هفته گذشته، هنوز قادر به روشن کردن چراغ یا زدن یخچالشان به برق نیستند، برای تنها پنج روز استفاده از برق، قبض ۵۰۰۰ دلاری دریافت کرده اند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۴ اسفند ۱۳۹۹
زمان : ۱۹:۱۸:۱۳

 

شهرداران دو شهر بزرگ تگزاس اعلام کرده اند این ایالت باید به پرداخت قبضهای برق شوکه آوری که پس از طوفان زمستانی ویرانگر و مرگبار و خاموشی گسترده ناشی از آن به ساکنان ارسال شده است، کمک کند.
تگزاس بازار انرژی بی نظمی دارد که به مصرف کنندگان اجازه می‌دهد بین تامین کنندگان برق رقیب انتخاب کنند.
برخی از تامین کنندگان برق را به قیمت عمده می‌فروشند که همسو با تقاضا، افزایش پیدا می‌کند و در سرمای منجمدکننده‌ای که این ایالت را غافلگیر کرد و باعث شد ده‌ها نفر جانشان را از دست دهند و در اوج خود باعث قطعی برق بیش از چهار میلیون نفر شد، سربه فلک کشید.
تصاویر فاکتورهایی که توسط مصرف کنندگان خشمگین در شبکه‌های اجتماعی ارسال شد، نشان داد برخی از مردم تگزاس که هنوز قادر به روشن کردن چراغ یا زدن یخچالشان به برق نیستند، تنها برای پنج روز استفاده، صورتحساب ۵۰۰۰ دلاری دریافت کرده اند.
دالاس مورنینگ نیوز گزارش کرد یک شرکت که برق را با تعرفه عمده فروشی عرضه می‌کرد، از هزاران مشتری خود خواسته بود پیش از طوفان تامین کنندگانشان را برای اجتناب از قیمت‌های بالا تغییر دهند اما بسیاری از آنها چنین تغییری را زمان بر یافته بودند.
سیلوستر ترنر، شهردار هوستون در مصاحبه با سی بی اس نیوز گفت: این قبض باید به ایالت تگزاس داده شود. بتسی پرایس، شهردار فوت ورث هم به سی بی اس گفت: دولت ایالتی و فدرال باید به پرداخت این قبوض کمک کنند.
گِرِگ ابوت، فرماندار تگزاس روز شنبه خواستار نشست اضطراری قانونگذاران ایالت برای بررسی این مشکل شد و اظهار کرد: آنها این مسئولیت را داشتند تا اطمینان حاصل کنند مردم تگزاس با قبض‌های انرژی سنگین مواجه نمی‌شوند.
در این بین، کن پکستون، دادستان کل تگزاس درخواست تحقیقات مدنی از شرکت‌های برق در خصوص قطعی برق، برنامه‌های اضطراری و قیمت گذاری صادر و اعلام کرد این شرکتها وضعیت اضطراری جوی را به شکل نادرستی مدیریت کردند.
جو بایدن، رییس جمهور آمریکا روز شنبه با اعلام فاجعه بزرگ برای تگزاس موافقت کرد که تامین مالی فدرال را برای مردم آسیب دیده از طوفان فراهم می کند و این کمک شامل مساعدت برای مسکن موقت، تعمیرات خانه و وام‌های کم هزینه است.
بر اساس گزارش رویترز، با عادی شدن اوضاع جوی، تمام نیروگاه‌های برق هفته جاری به مدار برگشتند و برق اکثر خانه‌ها وصل شده اما نگرانیها درباره تامین آب همچنان وجود دارد و به میلیونها نفر از ساکنان تگزاس توصیه شده است پیش از مصرف آب آن را بجوشانند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment