امروز جمعه ، ۷ آذر ۱۳۹۹
Friday 27th of November 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
قیمت مرغ تا هفته آینده متعادل می‌شود

تکلیف بازار نفت ایران چه خواهد شد؟

حمایت اتاق ایران از شیوه‌نامه ساماندهی عرضه و تقاضای زنجیره فولاد

سرمایه‌گذاری ۱۲۲ میلیارد دلاری امارات برای افزایش تولید نفت تا ۵ سال آینده


محل تبلیغات شما

۱۶۰ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در پتروشیمی محقق شد

رییس مرکز ساخت داخل، ماشین سازی و تجهیزات وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ‌تاکنون با برگزاری سه میز تخصصی تعمیق ساخت داخل در صنعت پتروشیمی، شرایط برای صرفه جویی ارزی بیش از ۱۶۰ میلیون یورویی و جلوگیری از واردات تجهیزات مشابه خارجی در این صنعت فراهم شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۵ آبان ۱۳۹۹
زمان : ۱۳:۳۷:۴۶

 

به گزارش روز دوشنبه وزارت صنعت، معدن و تجارت، سید محمدمهدی هادوی از برگزاری چهارمین میز تخصصی ساخت داخل تجهیزات صنعت پتروشیمی خبر داد و افزود: در میز چهارم داخلی‌سازی تجهیزات صنعت پتروشیمی، قراردادی به اعتبار ۶۰ میلیون و ۸۰۰ هزار یورو امضا می‌شود.
وی گفت: در میز نخست ساخت داخل این صنعت، شرکت‌های ماشین‌سازی اراک و شرکت آذرآب به عنوان سازنده طرف قرارداد برای داخلی‌سازی تجهیزات سنگین پتروشیمی دهلران با ارزش ۴۳ میلیون یورو اقدام کردند.
هادوی اضافه کرد: در میز دوم صنعت پتروشیمی که قرارداد بین کارفرما و شرکت ماشین‌سازی اراک به عنوان پیمانکار منعقد شد، داخلی‌سازی تجهیزات مورد نیاز به مبلغ ۶۴ میلیون یورو در دستور کار قرار گرفت.
وی این راهم گفت: در میز سوم صنعت پتروشیمی نیز داخلی‌سازی تجهیزات مورد نیاز پتروشیمی سلمان فارسی، توسط ماشین‌سازی اراک به همراه ۱۲ شرکت دیگر به عنوان پیمانکار در مجموع به ارزش ۵۲ میلیون یورو در دستور کار قرار دارد.
رییس مرکز ساخت داخل وزارت صنعت خاطرنشان‌کرد: تاکنون ۱۱ میز تخصصی در راستای تعمیق ساخت داخل در صنایع راهبردی خودرو، مخابرات، تجهیزات صنعت پتروشیمی و صنایع معدنی با هدف به‌هم‌رسانی نیازها و توانمندی‌های صنعتی کشور برگزار شده که در مجموع کاهش ارزبری بیش از یک میلیون یورو را برای صنعت کشور به همراه داشته است.
هادوی تاکیدکرد: برگزاری این میزهای تخصصی پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب به منظور بسترسازی لازم برای استقلال صنعتی کشور و تکیه بر توان داخلی در دستور کار قرار دارد .
وزارت صنعت برای تحقق اهداف برنامه تعمیق ساخت داخل، در مجموع برای سال‌های ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ دستیابی به هدف ۱۰ میلیارد دلاری داخلی‌سازی انواع اقلام کالایی وارداتی را به عنوان برنامه محوری خود تعیین کرده است.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment