امروز چهارشنبه ، ۷ آبان ۱۳۹۹
Wednesday 28th of October 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
۱۶۰ میلیون یورو صرفه‌جویی ارزی در پتروشیمی محقق شد

کاهش قیمت طلا به کمترین رقم در هفته گذشته

سود خالص ۱۰ هزار میلیارد تومانی فملی طی شش ماه

خودروسازان برای افزایش قیمت در پاییز مجوز گرفتند


محل تبلیغات شما

تولید شمش فولادی به بیش از ۱۱.۲ میلیون تن رسید

تولید شمش فولادی در نیمه نخست ۹۹ با رشد هفت درصدی نسبت به مدت مشابه پارسال به رقم ۱۱ میلیون و ۲۴۲ هزار و ۹۲۱ تن رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۰ مهر ۱۳۹۹
زمان : ۱۵:۰۷:۳۱

 

برپایه آمار عملکرد فولاد مبارکه، خوزستان، ذوب آهن، فولاد آلیاژی ایران، میدکو، گروه ملی، کاوه جنوب، خراسان، چادرملو، فولاد ارفع، فولاد بناب و سیرجان در شهریورماه تولید این فلز راهبردی به رقم دو میلیون و چهار هزار و ۴۱۸ تن رسید که نسبت به ماه مشابه پارسال ۱۱ درصد افزایش بازدهی را نشان می‌دهد.
بررسی عملکرد واحد های مزبور در دوره ۶ ماهه نخست امسال گویای آن است که گروه ملی صنعتی فولاد ایران در زمینه بیلت رشد ۱۷۱ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته ثبت کرد که بالاترین بازدهی است.
همچنین در شهریورماه فولاد سیرجان نیز با رقم ۳۴۶ درصد رشد عملکرد نسبت به ماه مشابه در سال ۹۸ در بین واحد های مورد بررسی بهترین بازدهی را نشان داد.
بالاترین تولید شمش فولادی در دوره ۶ ماهه ابتدایی امسال مربوط به فولاد مبارکه با رقم چهار میلیون و ۹۷۳ هزار و ۶۰۹ تن ثبت شد، ضمن اینکه آمار واحدهای تولیدی مورد بررسی در شهریورماه ۹۹ نیز حاکی است فولاد مبارکه با رقم ۸۸۳ هزار و ۷۱۹ تن بیشترین تولید را به خود اختصاص داد.
تولیدات فولادی ۷.۲ میلیون تن
تولیدات فولادی واحد های مورد بررسی در ۶ ماهه امسال به رقم هفت میلیون و ۲۶۵ هزار و ۹۱۶ تن رسید که نسبت به دوره مشابه پارسال افزایش سه درصدی را ثبت کرد.
علاوه بر این در شهریور ماه تولیدات فولادی واحدهای مزبور به رقم یک میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۱۶ تن رسید که در مقایسه با ماه مشابه در سال ۹۸ رشد ۹ درصدی را نشان می‌دهد.
بالاترین رشد تولیدات فولادی در ۶ ماهه امسال مربوط به گروه ملی صنعتی فولاد ایران با رقم ۲۴۴ درصد ثبت شد، ضمن اینکه در شهریورماه نیز رشد تولید ۱۴۰ درصدی نورد لوله اهواز نسبت به ماه مشابه سال گذشته ثبت شد.
داریوش اسماعیلی معاون امور معادن وصنایع معدنی وزارت صنعت، معدن وتجارت به تازگی اعلام کرد: سال ۹۸ بالغ بر ۲۷.۲ میلیون تن شمش فولاد تولید شد.
وی یادآور شد: براساس سند چشم انداز ۱۴۰۴ پیش بینی شده ظرفیت تولید شمش فولاد به رقم ۵۵ میلیون تن برسد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment