امروز دوشنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Monday 21st of September 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سکه بهار آزادی در کانال ۱۳ میلیون تومان

تردد کامیون‌های عراقی در مرز مهران به حالت عادی بازگشت

تولید شمش فولادی از مرز ۹.۶ میلیون تن گذشت

برنامه ذوب آهن برای تامین ریل مورد نیاز کشور از طریق بورس کالا


محل تبلیغات شما

پیش بینی اوپک از تشدید کاهش تقاضای نفت در سال ۲۰۲۰

اوپک اعلام کرد تقاضا برای نفت در سال ۲۰۲۰ به علت شیوع کرونا بیش از پیش بینی قبلی کاهش می‌یابد و کندتر از آنچه انتظار می‌رفت در سال آینده بهبود می‌یابد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۹
زمان : ۲۱:۱۵:۵۸

 

 اوپک اعلام کرد تقاضا برای نفت در سال ۲۰۲۰ به علت شیوع کرونا بیش از پیش بینی قبلی کاهش می یابد و کندتر از آنچه انتظار می رفت در سال آینده بهبود می‌یابد.
اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد تقاضا برای نفت در جهان در سال جاری ۹.۴۶ میلیون بشکه در روز کاهش خواهد یافت. رقم پیش بینی قبلی این سازمان ۹.۰۶ میلیون بشکه در روز بود.
به گزارش رویترز، با کاهش سفرها و فعالیت‌های اقتصادی به علت شیوع کرونا، قیمت نفت سقوط کرد. درحالی که برخی از کشورهای محدودیت‌های قرنطینه را کاهش داده و اجازه داده اند تا تقاضا روند بهبود خود را طی کند، افزایش تعداد مبتلایان به این ویروس و افزایش تولید نفت بر قیمت باز هم فشار کاهشی داشته است.
در چشم انداز ۲۰۲۱ اوپک آمده است: افزایش استفاده از دورکاری و برگزاری کنفرانس‌های از راه دور، نمی‌گذارد استفاده از سوخت‌های حمل و نقل کاملا به سطح ۲۰۱۹ برسد.
این بدان معناست که، تقاضا در سال آینده بسیار کندتر از آنچه انتظار می رفت، بهبود یابد. بر اساس اعلام اوپک، مصرف سوخت در سال ۲۰۲۱ روزانه ۶.۶۲ میلیون بشکه افزایش می یابد که ۳۷۰ هزار بشکه در روز کمتر از ماه گذشته است.
ذخایر نفت به علت سقوط تقاضا، افزایش یافته است. به گزارش اوپک، ذخایر کشورهای توسعه یافته در ماه جولای ۴.۵ میلیون بشکه در روز کاهش یافت اما هنوز ۲۶۰.۶ میلیون بشکه از متوسط ۵ ساله بیشتر است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment