امروز جمعه ، ۴ تیر ۱۴۰۰
Friday 25th of June 2021
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
قیمت جهانی طلا باز هم افت کرد

رشد اقتصادی پارسال صفر تا ۰.۷ درصد

افزایش تولید آلومینا، کاهش ارزبری برای صنعت آلومینیوم دارد

کشف بیش از ۲۰۰۰ دستگاه ماینر در یک روز


محل تبلیغات شما

بازدید مدیر عامل و اعضا هیأت مدیره ذوب‌آهن اصفهان از مجتمع صنعتی اسفراین

منصور یزدی زاده مدیرعامل، علی احمدیان رییس هیأت مدیره، مهرداد تولاییان، احسان دشتیانه و مرتضی یزدخواستی اعضا هیأت مدیره ذوب آهن اصفهان، ۱۹ شهریور ماه از مجتمع صنعتی اسفراین بازدید کردند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۲۵ شهریور ۱۳۹۹
زمان : ۱۳:۵۶:۱۶

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، توانمندی‌های تولیدی مجتمع صنعتی اسفراین را یادآور شد و گفت: مجتمع اسفراین بخشی از تکمیل زنجیره فولاد کشور را به عهده دارد.
یزدی زاده، بومی سازی قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع کشور را موجب صرفه جویی ارزی دانست و افزود: تلاشگران ذوب آهن اصفهان تاکنون بیش از ۷۵ درصد از قطعات و تجهیزات مورد نیاز این شرکت را بومی سازی کرده‌اند که برای ذوب آهن اصفهان صرفه جویی ارزی و ریالی قابل ملاحظه ای داشته است.
وی، تحقق اهداف جهش تولید را در گرو تلاش و استفاده حداکثری از توانمندی‌های داخلی دانست و تاکید کرد: قابلیت‌ها و ظرفیت‌های بسیاری برای تداوم و گسترش سطح همکاری بین این دو مجموعه وجود دارد.
کیومرث میرزایی مدیرعامل مجمتع صنعتی اسفراین نیز این مجتمع را بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فولاد آلیاژی در خاورمیانه است عنوان نمود و گفت: در مجمتع صنعتی اسفراین امکان ساخت ۱۴۰ گونه فولاد آلیاژی وجود دارد.
وی نیز گسترش سطح همکاری و تعاملات با ذوب آهن اصفهان را خواستار شد و افزود: مجمتع صنعتی اسفراین به عنوان بزرگترین تولید کننده قطعات و مقاطع فورج و ریخته گری سنگین و فوق سنگین فولاد آلیاژی، با داشتن متخصصان توانمند و فناوری پیشرفته، توانایی رفع نیازهای راهبردی صنایع کشور در بخش‌های نفت و گاز، نیروگاهی، کشتی سازی و ماشین سازی، ریلی و صنایع معدن و فولاد را دارد.
میرزایی تصریح کرد: در سالیان اخیر محصولات مختلف مجمتع صنعتی اسفراین به کشورهایی نظیر آلمان، ایتالیا و بلغارستان صادر شده است.
گفتنی است؛ شهرستان اسفراین با ۲ مجتمع بزرگ صنعتی فولاد و لوله گستر، قطب صنایع بزرگ استان خراسان شمالی محسوب می‌شود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment