امروز دوشنبه ، ۳۱ شهریور ۱۳۹۹
Monday 21st of September 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سکه بهار آزادی در کانال ۱۳ میلیون تومان

تردد کامیون‌های عراقی در مرز مهران به حالت عادی بازگشت

تولید شمش فولادی از مرز ۹.۶ میلیون تن گذشت

برنامه ذوب آهن برای تامین ریل مورد نیاز کشور از طریق بورس کالا


محل تبلیغات شما

قیمت نفت در بالاترین رکورد ۵ ماهه ایستاد

قیمت نفت در معاملات روز چهارشنبه از نگرانیها نسبت به شیوع ویروس کرونا و عدم پیشرفت مذاکرات سیاستمداران آمریکایی درباره بسته کمک مالی جدید تحت فشار قرار گرفت اما همچنان در بالاترین رکورد پنج ماه اخیر ایستاد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
زمان : ۱۵:۵۸:۱۳

 

بهای معاملات نفت در بازار نیویورک پس از افت ۰.۸ درصدی در روز سه شنبه، نزدیک به مرز ۴۲ دلار ثابت بود. موسسه امریکن پترولیوم گزارش کرد ذخایر نفت آمریکا هفته گذشته ۴.۰۱ میلیون بشکه کاهش پیدا کرده که در صورت تایید شدن این گزارش با آمار دولتی، سومین کاهش هفتگی متوالی خواهد بود.
شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از مرز ۲۰ میلیون نفر عبور کرد. فلوریدا یک رکورد روزانه دیگر قربانیان کرونا را گزارش کرد و بزرگترین شهر نیوزیلند پس از شیوع جدید کرونا قرنطینه شد. شاخص اس اند پی ۵۰۰ روز سه شنبه پس از هشت روز صعود، کاهش یافت و برخی از معامله گران علت افت این شاخص را به اظهارات میچل کانل، از سران سنای آمریکا نسبت دادند که اعلام کرد مذاکرات درباره بسته کمک مالی جدید به بن بست رسیده است.
نفت به دلیل ادامه ابهامات در خصوص روند احیای تقاضا، شیوع ویروس کرونا و افزایش تولید اوپک پلاس، برای صعود به بالای میانگین قیمت ۲۰۰ روزه تقلا می کند. شرکت تحقیقاتی ریستاد انرژی اعلام کرده که فعالیت حفاری در آمریکا احتمالا تا سال آینده بهبود نخواهد یافت مگر این که قیمتها به مرز ۵۰ دلار و بالاتر از آن صعود کنند.
به گفته وارن پارتسون، مدیر استراتژی کالا در بانک آی ان جی، آمار موسسه امریکن پترولیوم تا حدودی از قیمتهای نفت پشتیبانی کرد اما قیمتها احتمالا در اوج اخیرشان خواهند ماند زیرا احیای تقاضا همزمان با افزایش عرضه اوپک پلاس، نگرانی اصلی بازار مانده است.
بهای معاملات وست تگزاس اینترمدیت آمریکا برای تحویل در سپتامبر با ۰.۲ درصد افزایش، به ۴۱ دلار و ۶۸ سنت در هر بشکه رسید.
بهای معاملات نفت برنت برای تحویل در اکتبر با ۰.۳ درصد افزایش، به ۴۴ دلار و ۶۱ سنت در هر بشکه رسید.
بر اساس گزارش بلومبرگ، اداره اطلاعات انرژی آمریکا پیش بینی کرد تولید نفت آمریکا امسال ۱۱.۲۶ میلیون بشکه در روز خواهد بود که کاهش برآورد این آژانس در مقایسه با پیش بینی ۱۱.۶۳ میلیون بشکه در روز در ژوییه را نشان می‌دهد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment