امروز پنجشنبه ، ۲۳ مرداد ۱۳۹۹
Thursday 13th of August 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
افت بازار مسکن ناشی از سه متغیر

قیمت نفت در بالاترین رکورد ۵ ماهه ایستاد

مجلس به مدرس خیابانی رای اعتماد نداد

رکورد تاریخی سقوط قیمت طلا شکسته شد


محل تبلیغات شما

قرعه‌کشی پنجمین طرح فروش سایپا انجام شد

قرعه‌کشی پنجمین طرح عرضه محصولات سایپا با حضور نمایندگان دستگاه‌های نظارتی و رسانه‌ها انجام شد و اسامی منتخبان فردا از طریق سایت این گروه خودروسازی اطلاع‌رسانی خواهد شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۱۱ مرداد ۱۳۹۹
زمان : ۰۸:۵۷:۲۰

 

در این طرح که چهار خودرو شامل دو مدل محصول کوییک و دو مدل وانت ۱۵۱ عرضه شده بود، در مجموع ۸۴ هزار و ۶۴۲ نفر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ۸۳ هزار و ۸۷۱ نفر واجد شرایط حضور در قرعه‌کشی شدند.
امروز هشت هزار نفر طی قرعه‌کشی انتخاب خواهند شد و چهار هزار نفر معادل ۵۰ درصد برندگان قرعه کشی نیز به عنوان رزرو انتخاب می‌شوند تا در صورتی که منتخبان نتوانستند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند، جایگزین شوند.
در این طرح برای خودرو کوییک ۴۱ هزار و ۷۱۹ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه‌کشی و یک‌هزار و ۵۰۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می‌شوند.
برای خودرو کوییک.آر نیز ۳۴ هزار و ۸۴۸ نفر ثبت‌نام کردند که از این تعداد، سه هزار نفر به عنوان برنده قرعه‌کشی و یک‌هزار و ۵۰۰ نفر هم به عنوان جایگزین انتخاب می‌شوند.
برای خودرو وانت۱۵۱ نیز چهار هزار و ۳۰ نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان یک‌هزار نفر به عنوان برنده قرعه‌کشی و ۵۰۰ نفر جایگزین انتخاب شدند.
وانت۱۵۱ آپشنال نیز سه هزار و ۲۷۴ متقاضی داشت که در قرعه‌کشی امروز یک‌هزار نفر به عنوان منتخب اصلی و ۵۰۰ نفر نیز به عنوان رزرو انتخاب شدند.
اسامی منتخب در این طرح، پس از تایید نهادهای نظارتی و تخصیص به نمایندگی‌ها، ظهر فردا (یکشنبه) اعلام خواهد شد. همچنین با ارسال پیامک به منتخبان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment