امروز پنجشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
Thursday 16th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فولادی‌ها و معدنی‌ها ملزم به توافق تا یکشنبه آینده شدند

پولشویی به سبک فولادی

درآمد نفتی ایران در ۲۰۱۹ بیش از ۴۱ میلیارد دلار کاهش یافت

قیمت ساخت مسکن اعلام شده توسط نظام مهندسی تناسبی با واقعیت ندارد


محل تبلیغات شما

نروژ تولید نفت از بزرگترین میدان نفتی غرب اروپا را افزایش می‌دهد

در شرایطی که اوپک و متحدانش تولید خود را به شدت پایین آورده اند، نروژ تولید نفت از میدان نفتی یوهان اسوردروپ را در نیمه دوم سال جاری میلادی افزایش می‌دهد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۸ تیر ۱۳۹۹
زمان : ۰۷:۲۳:۴۰

 

به نقل از بلومبرگ، در شرایطی که اوپک و متحدانش تولید خود را به شدت پایین آورده‌اند، نروژ تولید نفت از میدان نفتی یوهان اسوردروپ را افزایش می‌دهد.
برنامه بارگیری نفت از این میدان نفتی نشان می‌دهد در ماه اوت ۴.۴ میلیون بشکه معادل ۴۶۵ هزار بشکه در روز از میدان نفتی یوهان اسوردروپ بارگیری خواهد شد. تولید نفت این میدان نفتی در ماه جولای ۴۲۹ هزار بشکه خواهد بود.
شرکت نفت دولتی اکویینر نروژ قول داده بود با اوپک و متحدانش در کاهش تولید همکاری کرده و تولید از این میدان نفتی را ۲۰ درصد در ماه ژوئن پایین بیاورد. هدف از این کاهش تولید متعادل کردن دوباره بازار نفت و افزایش قیمت آن است.
این اولین بار از سال ۲۰۰۲ است که نروژ متعهد می شود طبق یک قرارداد بین المللی تولید نفت خود را کاهش دهد. بازار نفت با کاهش تقاضا در بحبوحه همه گیری ویروس کرونا رو به روست. دولت نروژ قبلا اعلام کرده بود تولید نفت این کشور در ماه ژوئن ۱.۶۰۹ میلیون بشکه در روز خواهد بود و در طول نیمه دوم ۲۰۲۰ به ۱.۷۲۵ میلیون بشکه در روز می‌رسد.
تولید از میدان نفتی اسوردروپ در ماه جاری میلادی ۳۷۶ هزار بشکه خواهد بود که کمتر از اوج ۴۷۰ هزار بشکه ماه آوریل است.اکویینر اجازه دارد حدود ۴۱۶ هزار بشکه در روز در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری میلادی از این میدان نفتی تولید داشته باشد.
روسیه، یکی از اعضای اصلی اوپک پلاس، صادرات نفت اورال خود را به پایین‌ترین حد طی یک دهه گذشته رسانده و حتی عراق هم که معمولاً تعهدی به قرارداد کاهش تولید نداشت، به این قرارداد پایبند مانده است. صادرات نفت اورال روسیه ۴۰ درصد در ماه آینده پایین می‌آید و ۷۸۵ هزار بشکه در روز خواهد بود.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment