امروز پنجشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
Thursday 16th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فولادی‌ها و معدنی‌ها ملزم به توافق تا یکشنبه آینده شدند

پولشویی به سبک فولادی

درآمد نفتی ایران در ۲۰۱۹ بیش از ۴۱ میلیارد دلار کاهش یافت

قیمت ساخت مسکن اعلام شده توسط نظام مهندسی تناسبی با واقعیت ندارد


محل تبلیغات شما

پیش‌بینی کاهش ۲۵ درصدی فروش خودرو در اروپا

انجمن خودروسازان اتحادیه اروپا به تازگی برآورد و اعلام کرده است که میزان فروش خودرو در سال جاری میلادی ۲۵ درصد کاهش خواهد یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۷ تیر ۱۳۹۹
زمان : ۰۶:۲۸:۱۱

 

انجمن خودروسازان اتحادیه اروپا به تازگی پیش‌بینی کرده است میزان ثبت نام و فروش خودروهای سواری در کشورهای اروپایی تحت تاثیر بحران‌های شدید اقتصادی ناشی از شیوع گسترده و پاندمی ویروس کرونا در کل سال ۲۰۲۰ میلادی با یک کاهش ۲۵ درصدی مواجه خواهد شد.
در ماه ژانویه سال جاری میلادی بود که این انجمن پیش‌بینی کرده بود در میزان فروش خودروی سال ۲۰۲۰ تنها ۲ درصد کاهش به وقوع خواهد پیوست، اما حالا به نظر می‌رسد که تحلیلگران و کارشناسان فعال در این انجمن با بررسی وضعیت بحرانی بازارهای فروش خودرو در کشورهای اروپایی به این نتیجه رسیده‌اند که میزان فروش خودرو در کشورهای این منطقه از ۱۲.۸ میلیون دستگاه در سال ۲۰۱۹ به ۹.۶ میلیون دستگاه در سال جاری میلادی رسیده و این بدان معناست که بیش از ۳ میلیون دستگاه کاهش می یابد.
بر اساس گزارشی که در وب سایت best selling cars آمده است، آن‌ها بر این باورند که اوضاع بازارهای فروش خودرو در نیمه نخست سال جاری میلادی که شدیدا توسط شیوع گسترده ویروس کرونا تحت الشعاع قرار گرفته بود، هنوز با اینکه کارخانه‌های خودروسازی و قطعه سازی در اروپا و سایر مناطق جهان بازگشایی شده و خطوط تولید آن‌ها از سر گرفته شده است، به حالت عادی پیش از کرونا بازنگشته و انتظار می رود تا پایان سال ۲۰۲۰ نیز این اتفاق رخ نخواهد داد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment