امروز جمعه ، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
Friday 5th of June 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سقوط ۱۲۶ میلیارد دلاری درآمد نفتی تولیدکنندگان خلیج فارس

سکه و دلار درجا زدند

قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده محصولات سایپا ۱۸ خرداد

ورشکستگی شرکت مشارکت کننده در سواپ نفت ونزوئلا


محل تبلیغات شما

حرکت سینوسی در بازار سکه با کاهش قیمت

طبق اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با توجه به اینکه سکه، دنباله رو ارز حرکت می کند؛ امروز به دلیل نوسانات نرخ ارز سکه تمام بهار طرح جدید، صبح خود را افزایشی نسبت به روز گذشته آغاز کرد اما از ظهر به بعد، مسیر حرکت خود را تغییر داده و ارزان تر شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹
زمان : ۱۰:۵۳:۱۳

 

محمد کشتی آرای، با بیان اینکه در ابتدا قیمت سکه و طلا در بازار امروز(سه شنبه) نسبت به روز گذشته افزایشی بود اما از ظهر امروز به بعد به دلیل نوسانات نرخ ارز و کاهش قیمت آن نسبت به صبح، سکه و طلا نیز در بازار با قیمت های پایین تر معامله شده‌اند.
بنابر اعلام نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، طبق آخرین معاملات امروز در بازار، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به هفت میلیون و ۵۴۰ هزار تومان رسیده است که نسبت به روز گذشته نشان از کاهش ۶۰ هزار تومانی دارد. اما هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نسبت به روز گذشته تغییر نداشته و همان هفت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.
قیمت هر قطعه نیم سکه سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان است که افزایش ۵۰ هزار تومانی داشته است. ربع سکه نیز ۷۰ هزار تومان گران شده و دو میلیون و۲۲۰ هزار تومان مورد معامله قرار می گیرد. همچنین هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۸۰ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به روز گذشته ۱۰ هزار تومان گران شده اما نسبت به صبح که یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معامله می‌شد، ۲۰ هزار تومان ارزان شده است.
علاوه بر این قیمت طلای ۱۸ عیار نیز روند کاهشی نسبت به دیروز داشته و ۷۴۱ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می رسد اما صبح در محدوده بیش از ۷۵۰ هزار تومان معامله می‌شده است. هر مثقال طلا نیز سه میلیون و ۲۱۲ هزار تومان معامله می‌شود.
آخرین نرخ هر اونس طلای جهانی هم ۱۷۸۳ دلار ثبت شده است که ۲۳ دلار افزایش یافته است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment