امروز پنجشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
Thursday 16th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فولادی‌ها و معدنی‌ها ملزم به توافق تا یکشنبه آینده شدند

پولشویی به سبک فولادی

درآمد نفتی ایران در ۲۰۱۹ بیش از ۴۱ میلیارد دلار کاهش یافت

قیمت ساخت مسکن اعلام شده توسط نظام مهندسی تناسبی با واقعیت ندارد


محل تبلیغات شما

خط تولید بدنه محصولات X۲۰۰ راه‌اندازی شد

خط تولید بدنه محصولات خانواده X۲۰۰ گروه خودروسازی سایپا در شرکت پارس خودرو با ظرفیت ۱۷ دستگاه در ساعت توسط معاونت تولید و پشتیبانی سایپا تجهیز شده و در حال راه‌اندازی است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۲ اسفند ۱۳۹۸
زمان : ۲۰:۲۱:۵۹

 

به نقل از  سایپانیوز، سیدجواد سلیمانی- مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا- ضمن بازدید از خطوط و سالن‌های تولید، آماده‌سازی تجهیزات مربوط به راه‌اندازی این خط تولید را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.
همزمان با این بازدید، مسعود لوءلوء- معاون تولید، پشتیبانی و خدمات فنی سایپا-اظهار کرد: پیرو تاکید هیات مدیره و مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا، ساخت خط تولید بدنه محصولات خانواده X۲۰۰ شامل ساینا و کوییک با ظرفیت ۱۷ دستگاه در ساعت در شرکت پارس خودرو در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به اینکه این پروژه از تیرماه امسال شروع شده است و در حال حاضر مراحل نهایی خود را طی می کند؛ گفت: زمان بهره‌برداری رسمی از این خط تولید در پارس خودرو بهار ۱۳۹۹ خواهد بود. تعدادی از اقلام مورد نیاز برای تولید باقیمانده است که ظرف چند روز آینده تحویل ما خواهد شد و خط بعد از تعطیلات نوروزی، به صورت کامل راه‌اندازی خواهد شد.
معاون تولید و پشتیبانی سایپا اظهار کرد: با توجه به خروج سه محصول خانواده پراید از چرخه تولید و همچنین توقف تولیدات مشترک با شرکای خارجی، ظرفیت خوبی برای افزایش تیراژ تولید محصولات دیگر در سایپا ایجاد شده که با تلاش مجموعه مدیریتی گروه، توانستیم قسمتی از این ظرفیت را به تولید محصولات خانواده X۲۰۰ اختصاص دهیم.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment