امروز پنجشنبه ، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
Thursday 1st of October 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سیگنال ارزانی از بورس برای بازار سکه

نرخ مصوب حق کمیسیون املاک در تهران و مشهد

چرا ساعت بساز ‌و‌ بفروش‌ها عقب است؟

آیا بورس مثبت می‌ماند؟


محل تبلیغات شما

افت تولید خودرو همچنان ادامه دارد

تولید انواع خودرو در کشور در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هم‌چنان روند کاهشی دارد به طوری که در ۱۱ ماهه امسال نیز شاهد افت ۱۲.۸ درصدی تولید در این بخش هستیم. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۱ اسفند ۱۳۹۸
زمان : ۱۷:۵۵:۱۰

 

طی ۱۱ ماهه امسال ۷۶۲ هزار و ۱۷۸ دستگاه انواع خودرو در کشور تولید شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل افت ۱۲.۸ درصدی را داشته است. در این مدت ۶۹۶ هزار و ۶۹۰ دستگاه سواری تولید شده که این رقم نیز در مقایسه با تولید سواری در ۱۱ ماهه ۹۷ کاهش ۱۴.۵ درصدی را تجربه کرده است.
طی ۱۱ ماهه امسال تولید ون افت ۸۴.۴ درصدی و تولید مینی بوس و میدل باس افت ۴۷.۳ درصدی را داشته است. در عین حال، تولید وانت با رشد ۳۳ درصدی همراه بوده اما تولید اتوبوس ۱۷.۱ درصد و تولید کامیونت، کامیون و کشنده ۷۰.۶ درصد افت را تجربه کرده است.
* رشد ۵۴ درصدی تولید بهمن ماه
بهمن امسال تولید انواع خودرو به ۹۱ هزار و ۵۳۵ دستگاه رسید که نسبت به بهمن سال گذشته ۵۴ درصد افزایش داشته است. در این ماه تولید سواری در کشور به ۸۳ هزار و ۱۲۸ دستگاه رسید که از رشد ۵۰.۶ درصدی برخوردار بوده است. در این مدت تولید ون ۷۵.۹ درصد، مینی بوس و میدل باس ۵۰.۷ درصد، اتوبوس ۹۴.۱ درصد و کامیونت، کامیون و کشنده ۲۶.۹ درصد کاهش داشته است. در عین حال، تولید وانت رشد ۱۱۶.۹ درصدی را تجربه کرده است.
* افت ۱۲ درصدی تولید ایران خودرو
در بررسی وضعیت تولید ایران خودرو طی ۱۱ ماهه امسال نیز باید به کاهش ۱۱.۷ درصد تولید انواع خودرو و همچنین افت ۱۱.۲ درصدی تولید سواری در این گروه صنعتی خودروسازی اشاره کنیم. تولید سواری در این گروه خودروسازی نیز با افت ۱۱.۲ درصدی روبرو بوده است.
* رشد یک درصدی تولید سایپا
تولید انواع خودرو در گروه صنعتی سایپا طی ۱۱ ماهه امسال ۰.۹ درصد رشد داشته و در مقابل، تولید سواری در این گروه خودروسازی با افت ۲.۳ درصدی همراه بوده است.

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment