امروز پنجشنبه ، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
Thursday 1st of October 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سیگنال ارزانی از بورس برای بازار سکه

نرخ مصوب حق کمیسیون املاک در تهران و مشهد

چرا ساعت بساز ‌و‌ بفروش‌ها عقب است؟

آیا بورس مثبت می‌ماند؟


محل تبلیغات شما

پیش بینی یک موسسه تحقیقاتی درباره قیمت طلا

یک موسسه معتبر تحقیقاتی بر این باور است که دوره تثبیت قیمت طلا رو به پایان بوده و هدف بعدی قیمت این فلز گرانبها ۱۸۰۰ دلار خواهد بود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۷ بهمن ۱۳۹۸
زمان : ۱۵:۴۳:۱۵

 

به نقل از کیتکو نیوز، Florian Grummes تحلیلگر ارشد موسسه تحقیقاتی Midas Touch Consulting تاکید کرد: طلا زمان بیشتری نیاز دارد تا مقاومت ۱۶۰۰ دلاری را با قدرت بشکند ولی به نظر من قیمت جهانی طلا در شرایط کنونی در یک روند صعودی قرار دارد.
وی افزود: هر گونه کاهش قیمت طلا در شرایط فعلی فرصت مناسبی برای خرید خواهد بود. گرچه قیمت طلا از ۱۱۶۰ دلار در ماه اوت ۲۰۱۸ میلادی تاکنون بیش از ۴۵۰ دلار افزایش داشته ولی هیچ گونه ضعفی در نیروهای ساختاری بازار طلا دیده نمی شود و انتظار داریم که این روند صعودی قیمت ادامه یابد.
این تحلیلگر ارشد اقتصادی گفت: تحلیل تکنیکال کوتاه مدت نشان می دهد که با شکسته شدن پرقدرت مقاومت ۱۵۹۰ دلاری، قیمت جهانی هر اونس طلا تا سه ماه نخست سال آینده به ۱۸۰۰ دلار خواهد رسید. طلا باید در کوتاه مدت سطح حمایتی ۱۵۵۰ دلاری را حفظ کند. اگر در روند نزولی سطح حمایتی ۱۵۳۵ دلاری شکسته شود، این مساله به ضرر اعتماد سرمایه گذاران خواهد بود.
وی اظهار داشت: به نظر می‌رسد قیمت طلا در شرایط کنونی در محدوده ۱۵۳۵ تا ۱۶۰۰ دلار در نوسان خواهد بود و شکسته شدن سطح مقاومتی ۱۶۰۰ دلاری نیاز به زمان بیشتری خواهد داشت. گرچه طلا در سال ۲۰۱۹ میلادی عملکرد بسیار خوبی از نظر قیمتی داشته ولی پیش بینی می شود که این عملکرد مثبت در سال ۲۰۲۰ نیز ادامه یابد. به نظر می‌رسد عوامل مهمی که از اوت ۲۰۱۹ میلادی تاکنون موجب افزایش چشمگیر قیمت طلا شده، همچنان به قوت خود باقی خواهد ماند. سرمایه گذاران بازار طلا همچنان امیدواری زیادی به این بازار دارند.
وی افزود: گرچه نسبت به روند صعودی قیمت طلا امیدوار و خوش بین هستم ولی این روند صعودی با مشکلات و چالش هایی روبرو است. فعالیت سفته بازان در بازار یک عامل مهم نگرانی است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment