امروز پنجشنبه ، ۱۰ مهر ۱۳۹۹
Thursday 1st of October 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
سیگنال ارزانی از بورس برای بازار سکه

نرخ مصوب حق کمیسیون املاک در تهران و مشهد

چرا ساعت بساز ‌و‌ بفروش‌ها عقب است؟

آیا بورس مثبت می‌ماند؟


محل تبلیغات شما

رشد ۳۲ درصدی قیمت سکه در ۹ ماهه امسال

بهای سکه طرح جدید در ۹ ماهه ابتدایی امسال به چهار میلیون و ۴۰۹ هزار و ۷۰۰ تومان رسید که رشد ۳۲.۳ درصدی را نسبت به مدت مشابه پارسال نشان می‌دهد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۲۰ بهمن ۱۳۹۸
زمان : ۱۶:۵۹:۰۰

 

بر اساس آمار بانک مرکزی، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قـدیم در بازار آزاد شهر تهران در ۹ ماه اول سال جاری چهار میلیون و ۳۰۳ هزار و ۱۰۰ بوده که ۳۶.۹ درصد رشد داشته است.
میانگین قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در آذر ١٣٩٨ در بازار آزاد شهر تهران چهار میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۱۰.۵درصد و نسبت به آذر پارسال ۱۹ درصد رشد داشته است.
دامنه نرخ فروش سکه در آذر امسال بین سه میلیون و ۱۳۰ هزار تومان و چهار میلیون و ۷۶۱ هزار و ۷۰۰ تومان بوده است.
همچنین، متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم در بازار آزاد شهر تهران در آذر ماه سال جاری چهار میلیون و ۳۷۵ هزار و ۹۰۰ تومان بود که در مقایسه با ماه قبل ۹.۵ درصد و نسبت به آذر پارسال ۲۲.۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
جزییات نوسان ۹ ماهه نرخ سکه
متوسط قیمت سکه طرح جدید در فروردین امسال چهار میلیون و ۷۹۸ هزار و ۸۰۰ تومان، اردیبهشت ماه پنج میلیون و ۷ هزار و ۴۰۰ تومان و خرداد ماه چهار میلیون و ۶۶۳ هزار و ۸۰۰ تومان بوده است.
بهای سکه در تیر امسال نیز به چهار میلیون و ۴۷۰ هزار و ۱۰۰ تومان، در مرداد ماه به چهار میلیون و ۲۰۳ هزار و ۲۰۰ تومان و شهریور ماه به چهار میلیون و ۹۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسیده بود.
قیمت سکه در مهر ماه چهار میلیون و ۹ هزار و ۶۰۰ تومان، در آبان ماه چهار میلیون و ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان و آذرماه چهار میلیون و ۴۵۰ هزار و ۸۰۰ تومان ثبت شده است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment