امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

غریب پور: نیاز ارزی گل گهر را تامین می‌کنیم

رییس هیات عامل ایمیدرو با بیان اینکه ایمیدرو آماده تامین نیازهای ارزی شرکت گل‌گهر است، گفت: این شرکت می‌تواند با افزایش سرمایه، منابع خود را صرف اقدامات توسعه‌ای کند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۴ آذر ۱۳۹۸
زمان : ۱۶:۵۵:۱۸
به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، خداداد غریب پور که در نشست بررسی عملکرد و برنامه‌های توسعه‌ای منطقه گل‌گهر سخن می گفت، افزود: با توجه به ظرفیت‌های گل‌گهر، پیشنهاد می‌شود برنامه‌ریزی برای افزایش سرمایه تا ۱۰ هزار میلیارد تومان می‌تواند در دستور کار این شرکت قرار بگیرد.
وی با تاکید بر اینکه سود بنگاه‌ها باید صرف توسعه شود، افزود: توسعه بخش معدن از باید از بنگاه‌های بزرگ معدنی آغاز شود. در این زمینه تشکیل کنسرسیوم‌های معدنی با هدف رونق تولید، اکتشافات و ... اجرا و این روند ادامه دارد.
رییس هیات عامل ایمیدرو با اشاره به اقدامات موثر گل‌گهر در تامین خوراک صنایع فولادی، عنوان کرد: گل‌گهر طی ماه های اخیر با توجه به سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نقش موثر و کلیدی در تامین خوراک صنایع ایفا کرد که جای تقدیر دارد.
غریب پور با تاکید بر توسعه اکتشافات، اعلام کرد: با توجه به چالش این شرکت در تامین سنگ، توسعه عملیات‌های اکتشافی توسط این مجموعه ضروری است.
تولید ۲۵ میلیون تن کنسانتره تا سال ۱۴۰۴
در ادامه این نشست مدیرعامل شرکت گل‌گهر طی سخنانی اعلام کرد: در راستای توسعه زنجیره ارزش در سطح منطقه گل‌گهر، تولید ۲۵ میلیون تن کنسانتره، ۲۱ میلیون تن گندله و ۶.۴ میلیون تن آهن اسفنجی تا سال ۱۴۰۴ هدف‌گذاری شده است.
وی افزود: جمع دارایی‌های بلند مدت این شرکت از ۷۵۰۰ میلیارد تومان در سال ۹۷ به ۸۷۰۰ میلیارد تومان طی شش ماهه نخست امسال رسیده است.
ملارحمان با اشاره به طرح‌های این شرکت که تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد گفت: قطعه نخست انتقال آب و مدول یک آب شیرکن، واحدهای گندله سازی، خردایش۲ و بریکت سازی، واحد احیای مستقیم شماره ۲ و چند طرح دیگر تا پایان امسال به بهره‌برداری می رسد.
وی میزان سرمایه‌گذاری برای توسعه این طرح‌ها را ۵۱۰۰ میلیارد ریال عنوان کرد.
مدیرعامل شرکت گل‌گهر گفت: طی سال ۹۷ سود خالص شرکت ۴۴۰۰ میلیارد تومان بوده است که پیش‌بینی شده تا سال ۱۴۰۴ این رقم تا ۲۲ هزار میلیارد تومان افزایش یابد.
وی با اشاره به طرح‌های در دست مطالعه این شرکت، گفت: پروژه‌های خردایش در معدن، تولید کک سوزنی در منطقه اروند، فولاد خلیج فارس از جمله طرح‌های در دست مطالعه است.

 


 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment