امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

کاهش یک میلیون تنی تولید فولاد چین در اکتبر؛ رشد ۶ درصدی ۱۰ ماهه

تولید فولاد چین طی اکتبر ۲۰۱۹ میلادی با یک میلیون تن کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به ثبت رسید. پیش‌بینی‌ها نیز نشان می‌دهد تولید سه ماه پایانی فولاد چین با افت همراه شود. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۴ آذر ۱۳۹۸
زمان : ۱۶:۴۰:۵۳

 

به نقل از وب سایت Hellinic Shipping News تولید فولاد چین طی اکتبر سال جاری میلادی با کاهش یک میلیون تنی به ۸۱ میلیون تن رسید که حاکی از افت ۱.۲ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی است. این میزان تولید به عنوان نخستین افت تولید سالانه از دسامبر ۲۰۱۷ میلادی به ثبت رسید.
علت کاهش تولید این محصول را طی اکتبر ۲۰۱۹ میلادی تا حدودی می توان به دلیل رشد آهسته تولید ناخالص داخلیGDP) ( در چین و توجه به آلودگی های زیست محیطی دانست.
رشد ۶ درصدی تولید ۱۰ ماهه
با این حال مجموع تولید فولاد چین طی ۱۰ ماه نخست سال ۲۰۱۹ میلادی با رشد ۶ درصدی نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی به ۸۲۹ میلیون تن افزایش یافت.
اگرچه با توجه به افت تولید در ماه اکتبر می توان انتظار داشت که مجموع تولید سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۹ نسبت به سه ماهه سوم کاهش یابد.
همچنین طی ۱۰ ماه نخست سال جاری میلادی واردات سنگ آهن چین ۸۷۷ میلیون تن ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال ۲۰۱۸ میلادی شاهد کاهش ۱.۶ درصدی است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment