امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

تحقق برنامه‌های تولید مس در سه‌ماهه سوم ۲۰۱۹

کمپانی Hudbay Minerals نتایج عملیاتی و مالی خود در سه‌ماهه سوم را اعلام کرد که این نتایج منطبق با تولید هدف‌گذاری شده کمپانی برای سال ۲۰۱۹ است. تولید کلی مس این کمپانی در سه‌ماهه سوم برابر با ۳۶ هزار و ۴۲۲ تن بوده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۴ آذر ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۲۴:۱۹

 

به نقل از متال بولتن، کل هزینه‌های نقدی برای حفظ تولید کمپانی به ازای هر پوند مس با در نظر گرفتن محصولات جانبی برابر با ۱،۹ دلار(۴،۱۸۹ دلار بر تن) بوده است.
بر اساس گزارش این کمپانی، عملیات Manitoba موجب تولید ۵ هزار و ۳۳۱ تن مس، ۲۸ هزار و ۶۳۹ تن روی و ۲۶هزار و ۱۵۳ اونس طلا شده است. انتظار می‌رود هزینه‌های تولید این واحد در کل سال در حدود نرخ هدف‌گذاری شده و نزدیک به سقف این نرخ و در حدود ۱۱۵ تا ۱۳۵ دلار به ازای هر تن سنگ معدن فراوری‌شده قرار گیرد. حجم تولید از واحدهای تولیدی این کمپانی در کشور پرو به ۳۱ هزار و ۹۱ تن مس محتوی و ۱۵ هزار و ۳۶۹ اونس فلزات گران‌بها رسیده است. همچنین، هزینه نقدی برای حفظ تولید این کمپانی نیز با در نظر گرفتن محصولات جانبی برابر با ۱،۷۳دلار به ازای هر پوند مس (۳،۸۱۴ دلار بر تن) گزارش شده است.
کمپانی Hudbay برای این بازه سه‌ماهه و پس از تصمیم دادگاه منطقه‌ای آمریکا در روز ۳۱ ژانویه مبنی بر توقف تولید و درخواست مجدد مجوزهای پروژه Rosemont copper در ایالت آریزونا، رکورد جدیدی در کاهش ارزش دفتری دارایی‌ها و به میزان ۲۴۲،۱ میلیون دلار به ثبت رساند. در ماه اکتبر، دادگاه منطقه‌ای آمریکا در ایالت آریزونا درخواست این کمپانی برای تجدیدنظر در حکم صادره را رد کرد. پروژه Rosemont به‌عنوان واحد تولید مس در نظر گرفته شده که سالانه ظرفیت تولید ۱۲۷ هزار تن مس را دارد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment