امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری منطقه ویژه خلیج فارس طی شش ماهه امسال

مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس از صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری این منطقه اقتصادی طی شش ماهه نخست امسال خبر داد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۱ آبان ۱۳۹۸
زمان : ۱۷:۱۲:۵۰

 

به نقل از روابط عمومی ایمیدرو، حسن خلج طهرانی افزود: در شش ماهه نخست سال جاری بیش از ۳.۱ میلیون تن محصولات تولیدی منطقه ویژه خلیج فارس وارد بازار داخل و منطقه شد.
وی در تشریح تولیدات این منطقه اقتصادی، اظهار داشت: حدود ۷۲۰ هزار تن اسلب و ۸۲۰ هزار تن آهن اسفنجی در فولاد هرمزگان تولید شده است. همچنین طی این مدت، تولید ۷۲۰ هزار تن آهن اسفنجی توسط فولاد کاوه جنوب به ثبت رسید.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس افزود: شمش آلومینوم تولیدی بیش از ۳۱ هزار تن و شمش روی تولیدی نیز بیش از ۳ هزار تن بوده است. وی افزود: در ۶ ماهه ابتدای امسال ۲۳۵ هزار تن بریکت گرم در صبا فولاد تولید شده است.
وی به آمار بیلت تولیدی در این منطقه نیز اشاره کرد و افرود: فولاد کاوه جنوب ۵۹۵ هزار تن و فولاد جنوب ۹ هزار تن بیلت در این برهه زمانی تولید کرده‌اند.
صادرات بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزارت تنی
خلج طهرانی توجه به چشم اندازهای صادراتی را سبب ایجاد ارزش افزوده ی بیشتر برای کشور دانست و گفت: بیش از یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن انواع محصولات معدنی و فلزی از منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در شش ماهه نخست امسال صادر شده است.
وی ارزش دلاری این صادرات را حدود ۷۱۰ میلیون دلار خواند و افزود: رول مبارکه با ۲۷۶ میلیون دلار و اسلب فولاد هرمزگان با ۱۷۷ میلیون دلار بیشترین ارزش صادراتی را برای منطقه به ارمغان آورده اند.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس ضمن سپاس از خدمات کارکنان منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، خواستار هم‌افزایی در راستای افزایش بهره‌وری در این منطقه اقتصادی شد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment