امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

عرضه ۱۰ درصد کل سهام شرکت شرکت فولاد سپید فراب کویر در بورس

شرکت فولاد سپید فراب کویر با نماد «کویر» ۲۴۰ میلیون سهم خود معادل ۱۰ درصد کل سهام شرکت را در بورس تهران عرضه می‌کند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۵ مهر ۱۳۹۸
زمان : ۱۶:۳۳:۴۵

 

بورس تهران در روز چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸ با عرضه سهام این فولادی در اصل پانصد و سی و یکمین شرکت را در سبد خود معرفی می‌کند.
بر اساس این گزارش، سهامداران این مجموعه درسال ۱۳۷۹ شرکت بازرگانی بین المللی سپید فراب کویر را تاسیس کردند که تنها در زمینه بازرگانی و تجارت فعالیت می‌کرد اما؛ پس از مدتی با شناخت صحیح بازار و نیاز‌های اقتصادی منطقه نسبت به تغییر ماهیت فعالیت به شکل تولیدی اقدام نموده و بدین سان شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر همزمان با تاسیس در منطقه محروم و کمتر توسعه یافته آران و بیدگل از توابع کاشان مژده اشتغال زایی، تولید و رونق اقتصادی و اجتماعی منقطه را با خود به ارمغان آورد.
شرکت تولیدی فولاد سپید فراب کویر در حوزه‌های صنعتی و ساختمانی محصول تولید می‌کند که از میان آن‌ها می‌توان به «وایرراد با میزان کربن مشخص»، «وایرراد جهت تولید الکترود و سیم جوش» و «میلگرد A۴» اشاره کرد.
وضعیت فولادی‌ها در بازار سرمایه با بهبود نسبی رو به رو شده و به نظر می‌رسد که این مجموعه تازه وارد از شهر سهراب سپهری نیز به خوبی این مهم را درک کرده است.
این شرکت در بخش ساخت فلزات اساسی و گروه و طبقه «ساخت آهن و فولاد اساسی» و در بازار دوم پذیرش شده و به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد.
بر اساس این گزارش، هر کد حقیقی و حقوقی می‌تواند حداکثر ۶۰۰ سهم را در بازه قیمتی ۶۰۰ تا ۶۲۰ تومان خریداری کند. کارگزاری بانک آینده مدیریت این عرضه را بر عهده دارد و تامین سرمایه تمدن نیز متعهد خرید سهام شده است.

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment