امروز پنجشنبه ، ۲ آبان ۱۳۹۸
Thursday 24th of October 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
رشد۸.۴ درصدی تولید فولاد چین در ۹ ماه ۲۰۱۹

صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری منطقه ویژه خلیج فارس طی شش ماهه امسال

کاهش ۲۵ درصدی ارزبری زنجیره فولاد

فولاد بافت در تولید آهن اسفنجی از مرز۷۰هزارتن گذشت


محل تبلیغات شما

افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران

هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران؛ ماینکس ۲۰۱۹ امروز با حضور غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو گشایش یافت. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۱۵ مهر ۱۳۹۸
زمان : ۱۳:۵۵:۴۳

 

هشتمین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران Minex2019 و هشتمین کنفرانس بین المللی مهندسی متالورژی و مواد iMat2019 با حضور غریب پور رییس هیات عامل ایمیدرو، محمدرضا بهرامن ریس خانه معدن ایران، داریوش اسماعیلی رییس سازمان نظام مهندسی معدن و جمعی از مدیران بنگاه‌های معدنی کشور در شبستان مصلای امام خمینی(ره) گشایش یافت.
در هشتمین نمایشگاه بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری معدن و صنایع معدنی ایران ۱۳۰ شرکت داخلی و خارجی از ۱۸ کشور صاحبنام این حوزه از جمله ایتالیا، آلمان، روسیه، آفریقای جنوبی، هلند، اسپانیا، کانادا و هند حضور دارند.
این همایش با هدف ارائه دستاوردهای تولیدکنندگان و صنعتگران معدن، معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه گذاری و سرمایه پذیری، یافتن بازارهای جدید و توسعه صادرات، تلاش برای رونق و توسعه تولید ملی، بهبود فضای کسب و کار و معرفی ظرفیت‌های معدنی کشور، جهت دهی سرمایه‌های داخلی و خارجی به بخش‌های معدن، انتقال دانش و تکنولوژی نوین و همچنین ایجاد زمینه رقابت سازنده بین شرکت‌ها در حال برگزاری است.
این نمایشگاه در بخش‌های اکتشاف، استخراج و فرآوری از ۱۵ تا ۱۷ مهرماه ۹۸ برگزار می‌شود.
حامیان این رویداد سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، سازمان نظام مهندسی معدن ایران، سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و تشکل‌های مرتبط با این صنعت هستند.
همزمان هشتمین کنفرانس بین المللی مهندسی متالورژی و مواد (iMat) با ارائه بیش از ۷۵۰مقاله در حوزه های مواد مهندسی، متالورژی فیزیکی، متالورژی استخراجی، متالورژی صنعتی، ریخته گری و انجماد، شبیه سازی و مدیریت راهبردی و محیط زیست برگزار می‌شود.
۳۰ کارگاه علمی
در حاشیه این نمایشگاه نیز ۳۰ کارگاه علمی با همکاری گروه های آموزشی مجرب و با حضور متخصصان، صاحبنظران و اساتید دانشگاه‌ها و با مشارکت دانشگاه‌ها، سازمانها و تشکل‌های معدنی در حوزه های مختلف برگزار می‌شود.
علاقمندان به این حوزه می‌توانند از تاریخ ۱۵ تا ۱۷ مهرماه از ساعت ۱۰ تا ۱۷ از این نمایشگاه در شبستان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) تهران دیدن کنند.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment