امروز پنجشنبه ، ۲ آبان ۱۳۹۸
Thursday 24th of October 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
رشد۸.۴ درصدی تولید فولاد چین در ۹ ماه ۲۰۱۹

صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری منطقه ویژه خلیج فارس طی شش ماهه امسال

کاهش ۲۵ درصدی ارزبری زنجیره فولاد

فولاد بافت در تولید آهن اسفنجی از مرز۷۰هزارتن گذشت


محل تبلیغات شما

قیمت سکه تمام ۴۰۰۰۰۰۰ شد

قیمت طلا و سکه امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی از کاهش نسبی نرخ ارز تبعیت کرد و بر این اساس قیمت انواع سکه تمام چهار میلیون تومان شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۴ مهر ۱۳۹۸
زمان : ۲۰:۵۰:۰۱

 

بازار جهانی طلا در حالی جمعه شب گذشته بسته شد که قیمت طلا پس از بهبود وضعیت اشتغال آمریکا و کم رنگ شدن امیدها برای کاهش نرخ بهره، تا حدودی افزایش یافت و به ۱۵۰۵ دلار در هر اونس رسید.
براساس گزارش کیتکو نیوز، واحد اطلاعات بلومبرگ در تازه ترین تحلیل خود پیش بینی کرد: بخش فلزات گرانبها طی ماه‌های آینده نیز عملکرد بهتری نسبت به سایر کالاها خواهد داشت و طلا نیز مانند پالادیوم رکوردهای قیمتی جدیدی را ثبت خواهد کرد.
بر اساس این گزارش مایک مک گلون استراتژیست ارشد اطلاعات بلومبرگ در این باره گفت: قیمت طلا تا پایان امسال با شتاب بیشتری رشد خواهد کرد چرا که شرایط حاکم بر بازارها و اقتصاد بین المللی موجب تقویت قیمت فلزات گرانبها خواهد شد.
وی در ادامه افزود: طلا همچنان لیدر اصلی فلزات گرانبها خواهد بود و عملکرد بسیار خوبی تا پایان امسال خواهد داشت. افزایش ریسک در اقتصاد جهانی موجب رشد فزاینده تقاضا برای فلزات گرانبها به خصوص طلا خواهد شد.
اطلاعات بلومبرگ رابطه بین قیمت طلا و شاخص اس اند پی ۵۰۰ آمریکا را به طور کامل تجزیه و تحلیل کرده و به این نتیجه رسیده است که هرگاه شاخص نتوانسته بالاتر از سطح ۳۰۰۰ واحدی تثبیت شود، قیمت جهانی طلا با افزایش روبرو شده است.
مک گلون در این باره گفت: اگر شاخص اس اند پی ۵۰۰ نتواند بالاتر از سطح مقاومتی ۳۰۰۰ واحدی تثبیت شود، این مساله به نفع قیمت جهانی طلا خواهد بود.
اطلاعات بلومبرگ پیش بینی کرده است که شاخص ارزش دلار آمریکا تا پایان امسال افزایش خواهد یافت و تولید ناخالص داخلی چین نیز با کاهش بیشتری روبرو می‌شود.
براساس این گزارش، قیمت دلار در بازار امروز ۱۳۹۸/۰۷/۱۴ تا ساعت ۱۸، ۱۱,۴۰۰ تومان تعیین شده و بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴۲۰۰ تومان اعلام کرده است.
صرافی ملی قیمت دلار را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۱۳۰۰ تومان و ۱۱۴۰۰ تومان اعلام کرده است.
قیمت یورو در بازار امروز ۱۲,۶۰۰ تومان اعلام شده که بانک مرکزی نیز قیمت یورو را ۴۶۱۱ تومان تعیین کرده است.
صرافی ملی نیز امروز قیمت یورو را برای خرید و فروش به ترتیب ۱۲۵۰۰ تومان و ۱۲۶۰۰ تومان اعلام کرده است.
طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید چهار میلیون تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت سکه تمام طرح جدید نسبت به دیروز با رشد نسبی همراه بوده است.
در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۰۷ هزار و ۶۸۱ تومان قیمت دارد.
نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۵۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و ۸۵۰ هزار تومان است.

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment