امروز جمعه ، ۹ خرداد ۱۳۹۹
Friday 29th of May 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فاز نخست طرح فولاد قاینات امسال به بهره‌برداری می‌رسد

اجرای طرح پیش‌فروش متری مسکن در بورس کالا

بازگشت دوباره رشد به بورس

عقب‌نشینی ۱۵۰ هزار تومانی قیمت سکه


محل تبلیغات شما

صدور حکم مرگ دلار

بانک گلدمن ساچز، رکود دلار تا سال ۲۰۲۰ را پیش‌بینی کرد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
دوشنبه ، ۸ مهر ۱۳۹۸
زمان : ۱۸:۳۴:۴۷

 

به نقل از اسپوتنیک، بر اساس پیش‌بینی کارشناسان بانک سرمایه‌گذاری «گلدمن ساچز»، در سال ۲۰۲۰ می‌توان روی احیای اقتصاد جهانی حساب کرد. پیش‌شرط آن وجود دارد، زیرا آنچه از اواخر سال ۲۰۱۷ رخ داده است را نمی توان افت مطلق نامید، بلکه کند شدن سیکل میانی است. اما آنچه به آمریکا مربوط می شود، در آنجا اقتصاد در حدفاصل کندی و رکود قرار دارد.
نظریه‌پردازان ارزی گلدمن ساچز اعلام کردند:«ارزش دلار در سال ۲۰۲۰ سقوط خواهد کرد و در سالهای بعدی نیز این روند ادامه خواهد داشت اگر افزایش رشد جهانی احیا شود و سرمایه‌گذاران دلار را کنار بگذارند».
یک خطر دیگر نیز دلار آمریکا را تهدید می‌کند. در درازمدت تضعیف آن به کاهش بودجه آمریکا منجر خواهد شد که این روند با انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۰ مرتبط است. این خطر وجود دارد که فاصله بسیار زیاد بین درآمد و مخارج با به حکومت رسیدن رئیس جمهور جدید بیشتر شود. در سال جاری کمبود بودجه آمریکا از تریلیون دلار طی ۷ سال گذشته فراتر رفت.
مخارج زیاد دولت می تواند تأثیر مهلکی بر ارزش دلار بگذارد. اگر بازار ببیند که وضعیت مالی دولت  به دلیل اقدامات رئیس جمهور آینده نزدیک به وضعیت بحرانی است رکود دلار در کوتاهترین زمان اتفاق خواهد افتاد.
تحللیگران دانمارکی Saxo Bank در ماه ژوئیه از تغییر لحن سیستم ذخیره فدرال آمریکا صحبت کردند که گویای تضعیف ارزش دلار است. ارزش دلار دوبار در ماه ژوئیه و سپتامبر به میزان ۰,۲۵ درصد کاهش داشته است.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment