امروز پنجشنبه ، ۲ آبان ۱۳۹۸
Thursday 24th of October 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
رشد۸.۴ درصدی تولید فولاد چین در ۹ ماه ۲۰۱۹

صادرات ۷۱۰ میلیون دلاری منطقه ویژه خلیج فارس طی شش ماهه امسال

کاهش ۲۵ درصدی ارزبری زنجیره فولاد

فولاد بافت در تولید آهن اسفنجی از مرز۷۰هزارتن گذشت


محل تبلیغات شما

رشد قیمت‌ها در بورس متوقف شد

امروز معامله گران بازار سهام در برخی از سهم‌ها شاهد افزایش عرضه نسبت به تقاضا بودند اما در نهایت شاخص کل بورس با وجود کاهش حدود ۱۷۰۰ واحدی در کانال ۳۱۸ هزار تایی باقی ماند. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۷ مهر ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۲۸:۱۴

 

امروز شاخص کل بازده نقدی و قیمتی بورس تهران برخلاف روز گذشته روند کاهشی را شروع  کرد و با افت ۱۷۷۳ واحد در تراز ۳۱۸ هزار و ۲۵۰ هزار واحدی نشست.
البته این افت با توجه به کانال شکنی‌های پی در پی این شاخص در روزهای گذشته مقدار قابل توجهی نیست مضاف بر این که شاخص کل هم وزن نیز امروز توانسته به رشد خود ادامه دهد و با ۲۰۲ واحد رقم ۹۴ هزار و ۱۶۷ واحدی را تجربه کند.
همچنین شاخص آزاد شناور با ۱۶۳۶ واحد افزایش رقم ۳۶۹ هزار و ۴۵۴ واحد را تجربه کرد و شاخص بازار اول و دوم هر کدام به ترتیب ۱۷۷۱ و ۱۴۳۹ واحد کاهش یافتند.
گروه مپنا ، معدنی و صنعتی کل گهر و پتروشیمی پردیس هر کدام به ترتیب ۳۳۳، ۲۷۴ و ۲۱۴ واحد به کاهش شاخص‌های بازار دامن زدند. در طرف مقابل نفت سپاهان، خدمات انفورماتیک و بیمه تجارت ۳۰۴، ۱۶۶ و ۱۲۸ واحد شاخص‌های بازار را تقویت کردند.
امروز گروه بانک‌ها وموسسات اعتباری بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند و توانستند با معامله ۳.۷ میلیارد سهم و اوراق مالی به ارزش بیش از ۳۰۵ میلیارد تومان تعداد ۱۲۰ هزار و ۹۶۲ داد و ستد را تجربه کند.
در گروه خودرو نیز بیش از یک میلیارد سهم به ارزش ۲۹۶ میلیارد تومان داد و ستد شد این گروه بعد از بانکی‌ها بیشتر ارزش معاملات را به خود اختصاص داد. مواد دارویی، شیمیایی‌ها و فلزات اساسی دیگر گروه‌های بودند که نسبت به گروه‌های بازار از ارزش معاملات بیشتری برخوردار بودند.
در بورس تهران تعداد ۲۴۱ سهم با رشد قیمت و ۲۴۰ سهم با افت روبرو بودند. در فرابورس تهران نیز تعداد نمادهای مثبت ۱۲۱ و تعداد نمادهای منفی به ۱۳۰ رسید.
ارزش معاملات بورس تهران رقم ۳۰۵۰ میلیارد تومان را تجربه کرد و حجم معاملات این بازار عدد ۸.۵ میلیارد سهم و اوراق مالی را به ثبت رساند. همچنین تعداد معاملات این بازار تا رقم ۶۳۸ هزار و ۲۴ نوبت رسید.
آیفکس نیز با ۱۱.۴۸ واحد کاهش تا رقم ۴۲۳۶ کاهش یافت و ارزش معاملات فرابورس ایران به رقم ۱۳۷۱ میلیارد تومان رسید حجم معاملات این بازار نیز عدد ۲.۳ میلیارد سهم و اوراق مالی را تجربه کرد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment