امروز شنبه ، ۲۸ دی ۱۳۹۸
Saturday 18th of January 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
اقدامات مبارکه، گل گهر و ذوب آهن در بومی سازی

طلا هنوز برای افزایش قیمت فرصت دارد

چرا سرمایه‌گذاران از معادن سنگ‌آهن فراری هستند؟

تحلیل بزرگترین صندوق پوشش ریسک جهان درباره آینده طلا


محل تبلیغات شما

ایجاد کارخانه‌های کنسانتره استراتژی اصلی شرکت مس

دکتر اردشیر سعدمحمدی در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با تأکید بر اینکه درمجموع شرکت مس روند صعودی مناسبی را طی می‌کند، عنوان کرد: شرایط مناسبی برای اکتشاف شکل‌گرفته و استرات‍ژی اصلی شرکت مس ایجاد کارخانه‌های کنسانتره است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
شنبه ، ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۰۱:۱۰

 

به نقل از روابط عمومی مجتمع مس سرچشمه، اردشیر سعدمحمدی با اعلام این موضوع اظهار داشت: از ۱۳۰ هزار تن کاتد مس که تاکنون در سال جاری تولید شده است، ۱۱۵ هزار تن آن را فروخته‌ایم و برنامه ما در فروش مساعد است و برنامه فروش ماه بعد نیز کاملاً برنامه‌ریزی ‌شده است.
وی با بیان اینکه درمجموع در زمینه تولید و گردش مالی وضعیت مناسبی را داریم، افزود: درخصوص توسعه‌ها نیز با توجه به بازدیدی که از معدن دره آلو داشتیم شرایط آن نسبت به بازدید قبلی خیلی بهتر شده و امیدواریم با مباحث مطرح شده شکل بهتری به خود بگیرد.
سعد محمدی ادامه داد: امیدواریم کارخانه کنسانتره دره آلو که زیرمجموعه مجتمع مس سرچشمه خواهد بود، در انتهای سال آینده روند نهایی خود را طی کند و این کارخانه می‌تواند گردش مالی سیستم را به‌شدت افزایش دهد و تا ۱۳۰۰ میلیارد تومان در گردش مالی شرکت تأثیر مثبت خواهد گذاشت.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه در مجتمع سونگون عملیات پیمانکاری برای احداث فاز ۳ تغلیظ آغاز شده است، عنوان کرد: در معدن دره زار نیز فعالیت‌ ایجاد کارخانه کنسانتره در حال انجام است.
سعدمحمدی به رشد سهام مس در هفته‌های اخیر اشاره و بیان کرد: سهام مس نسبت به ابتدای سال جاری ۳۰ درصد افزایش داشته است و تا یکی دو ماه آینده افزایش سرمایه شرکت از محل سود انباشته صورت می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از ارتقا رتبه شرکت صنایع مس در بورس خبر داد و گفت: در بورس نیز روند مساعدی نسبت به شرکت صنایع مس وجود دارد و ارزش دارایی‌های شرکت روز گذشته حدود ۳۹ هزار میلیارد تومان بود، خوشبختانه نسبت به سال گذشته از رتبه سوم به رتبه دوم شرکت‌های بورسی ارتقا پیدا کردیم و با راه‌اندازی کارخانه‌های کنسانتره که در دستور کار داریم می‌توانیم جایگاه مناسبتری را برای شرکت مس داشته باشیم.
وی درباره یکپارچه‌سازی سیستم مالی شرکت صنایع مس توضیح داد: به‌زودی اسناد حسابداری به‌صورت کاملاً مکانیزه و هوشمند خواهند شد و شفافیت مالی در سیستم اتفاق خواهد افتاد و دخالت انسانی در اسناد مالی وجود نخواهد داشت، همچنین برنامه نرم‌افزاری قیمت تمام‌شده را به‌صورت آنلاین برای هر سه مجموعه با یک نگاه ویژه و یکسان شکل می‌دهیم و ان‌شاءالله در سال ۹۹ سیستم نرم‌افزاری مالی هوشمند که رفتارهای ما را نسبت به برنامه و نقاط ضعف را متذکر خواهد شد، خواهیم داشت.
سعدمحمدی در پایان تأکید کرد: بر این عقیده هستم که پرسنلی که از لحاظ اخلاقی، فنی و پاکدستی شایسته هستند حق دارندکه در این سیستم رشد کنند.

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment