امروز پنجشنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۸
Thursday 20th of February 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
ابطال معاملات روز دوشنبه ورق گرم در بورس کالا

صادرات ۱۰ ماهه فولاد ۲۵ درصد رشد یافت

فروش آهن اسفنجی به تجار ممنوع شد

پیش بینی یک موسسه تحقیقاتی درباره قیمت طلا


محل تبلیغات شما

تخلیه و بارگیری کالا در بنادر ۱۱ درصد رشد کرد

براساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی در مردادماه سال جاری ۱۲ میلیون و ۲۱ هزار و ۴۵۲ تن انواع کالا در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۰ شهریور ۱۳۹۸
زمان : ۱۶:۱۲:۱۲

 

براساس آمار سازمان بنادر و دریانوردی در مردادماه سال جاری ۱۲ میلیون و ۲۱ هزار و ۴۵۲ تن انواع کالا در بنادر کشور تخلیه و بارگیری شده است.
بر این اساس در ماه مورد اشاره یک میلیون و ۵۴۴ هزار و ۷۱۶ تن کالای اساسی، یک میلیون و ۱۶۶ هزار و ۴۰۲ تن کالای فلزی، ۲ میلیون و ۷۸۷ هزار و ۲۲۰ تن کالای ساختمانی و مواد معدنی، ۳۴ هزار و ۵۳۸ تن ماشین آلات، وسایل نقلیه، قطعات یدکی و ابزار آلات، ۴۵۳ هزار و ۳۰۱ تن کود و مواد شیمیایی، ۵۶ هزار و ۸۳۰ تن منسوجات چرم، پوشاک، الیاف، کاعذ و چوب، ۴۶۲ هزار و ۷۸۲ تن خرده بار و متفرقه، یک میلیون و ۷۰۰ هزار و ۱۴۱ تن کالای کانتینری و ۳ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۵۲۳ تن فرآورده‌های نفتی در بنادر شمالی و جنوبی کشور تخلیه و بارگیری شده است.
گفتنی است در مردادماه سال گذشته مجموع عملکرد تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور ۱۰ میلیون و ۸۱۸ هزار و ۲۴۸ تن بود. تخلیه و بارگیری کالا طی ۳۱ روز مردادماه امسال در مقایسه با مردادماه سال گذشته حاکی از رشد ۱۱.۱ درصدی دارد.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment