امروز پنجشنبه ، ۱ اسفند ۱۳۹۸
Thursday 20th of February 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
ابطال معاملات روز دوشنبه ورق گرم در بورس کالا

صادرات ۱۰ ماهه فولاد ۲۵ درصد رشد یافت

فروش آهن اسفنجی به تجار ممنوع شد

پیش بینی یک موسسه تحقیقاتی درباره قیمت طلا


محل تبلیغات شما

سلطان سکه مازندران زیر ذره‌بین امور مالیاتی

مدیرکل امور مالیاتی مازندران نحوه اخذ مالیات بر سکه را تشریح کرد و گفت: دریافت مالیات از دارندگان سکه بستگی به تعداد سکه‌ها دارد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۱:۵۰:۴۸

 

علی‌اکبر حمزه‌ای، در ارتباط با اقدامات انجام شده برای ساماندهی کارت‌های بازرگانی از حوزه مالیاتی، اظهار کرد: در پیگیری برای پرداخت مالیات افراد دارنده کارت بازرگانی، به فردی کم‌سواد برخورد کردیم که نیاز مالی این افراد باعث شده  که افراد سودجو به آنها نزدیک شده و شرکتی برای این افراد به ثبت رسانده و کارتی به نام این افراد صادر کنند و بعد از چند سال این فرد با مالیات انباشته پرداخت نشده مواجه است.
وی خاطرنشان کرد: رسیدگی به پرونده‌های از این دست بسیار مشکل است، پیگیری‌های بیشتر ما منجر به شناسایی افراد اصلی پشت پرده شده و اقدامات لازم برای دریافت مالیات در برنامه کاری این سازمان قرار دارد.
مدیرکل امور مالیاتی مازندران، اضافه کرد: مالیات شرکتی پس از خود اظهار حدود ۵ میلیون تومان در نظر گرفته شده که با ورود پلیس مالیاتی رقم پرداختی ۹۰ میلیون تومان اعلام شده است.
وی با اعلام اینکه در بررسی پرونده‌های مالی به فردی برخورد کردیم که در یک سال هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان گردش مالی داشت، افزود: این فرد در یک سال ۶۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان سود بانکی دریافت کرده است و همه هم و غم ما این است که حق‌السهم دولت در این بخش رعایت شود.
حمزه‌ای درباره بررسی وضعیت مالیات برسکه، افزود: در استان مازندران فردی را شناسایی کردیم که بیش از هزار و ۵۰۰ سکه خرید کرده که پیگیری ما برای دریافت حق‌السهم دولت در هنگام فروش سکه ادامه دارد.
وی در ارتباط با نحوه دریافت مالیات بر سکه، گفت: براساس دستورالعمل قانونی مالیاتی برای دارندگان زیر ۲۰ سکه تعیین نمی‌شود.
وی اضافه کرد: برای دارندگان بالای  ۱۵۰ سکه  به ازای هر سکه‌ای ۱۷۰ تا ۱۸۰ هزار تومان مالیات پیش‌بینی شده است.
مدیرکل امور مالیاتی مازندران اضافه کرد: دریافت مالیات برای دارندگان بالای ۲۰۰ سکه در دستور کار امور مالیاتی قرار داشته و اگر این افراد مدارکی ارائه دهند که سکه‌ها را در اختیار دارند؛ مالیات در نظر گرفته نمی‌شود.

 

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment