امروز پنجشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۹
Thursday 16th of July 2020
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
فولادی‌ها و معدنی‌ها ملزم به توافق تا یکشنبه آینده شدند

پولشویی به سبک فولادی

درآمد نفتی ایران در ۲۰۱۹ بیش از ۴۱ میلیارد دلار کاهش یافت

قیمت ساخت مسکن اعلام شده توسط نظام مهندسی تناسبی با واقعیت ندارد


محل تبلیغات شما

آخرین وضعیت بهای نفت در بازارهای جهانی

قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۴ سنت افزایش به ۶۳ دلار و ۳۰ سنت رسید. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۱ مرداد ۱۳۹۸
زمان : ۱۸:۳۰:۴۰

 

به نقل از رویترز، در حالی که نگرانی‌ها در مورد احتمال بروز اختلال در عرضه نفت خاورمیانه ادامه دارد، قیمت نفت امروز با افزایش همراه بود، اما چشم انداز ضعیف تقاضا مانع از رشد بیشتر قیمت‌ها شد.
بر اساس این گزارش، قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۴ سنت افزایش به ۶۳ دلار و ۳۰ سنت رسید. قیمت نفت برنت در جلسه گذشته و در واکنش به توقیف نفتکش انگلیسی در تنگه هرمز بیش از یک درصد افزایش یافته بود. قیمت نفت خام آمریکا نیز امروز به رقم ۵۶ دلار و ۲۲ سنت رسید.
بنجامین لو جیاشوان، تحلیلگر بازار نفت در موسسه فیلیپ فیوچرز سنگاپور گفت:کاهش تقاضای جهانی برای نفت و افزایش چالش‌ها در فضای کلان اقتصادی مانع از رشد بیشتر قیمت نفت شده است.
در همین حال، آژانس بین المللی انرژی اعلام کرد، از نزدیک تحولات مربوط به تنگه هرمز و تنش در روابط بین ایران و انگلیس را رصد می‌کند. این موسسه وابسته به دولت‌های غربی در بیانیه خود آورده است: آژانس بین المللی انرژی آمادگی دارد در صورت بروز اختلال در عرضه نفت به سرعت و قاطعانه وارد عمل شود و عرضه کافی نفت به بازارهای جهانی را تضمین کند.
مصرف کنندگان می‌توانند اطمینان داشته باشند که در حال حاضر عرضه نفت در بازار به وفور موجود است و میزان تولید نفت در نیمه نخست سال فراتر از میزان تقاضاست. همین مسئله سبب می‌شود میزان ذخایر نفت جهان روزانه ۹۰۰ هزار بشکه افزایش پیدا کند.»
نگرانی‌ها در خصوص احتمال بروز اختلال در عرضه نفت در حالی است که عوامل بنیادین حاکم بر بازار حکایت از کاهشی بودن روند قیمت ها دارد، زیرا با توجه به تضعیف تقاضای جهانی بعید است قیمت‌ها بتواند افزایش قابل توجه و پایداری را تجربه کند.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment