امروز سه شنبه ، ۱۹ آذر ۱۳۹۸
Tuesday 10th of December 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
جلسه هم‌اندیشی فراکسیون تولید و اشتغال مجلس شورای اسلامی

فعالیت معدنی‌ها و فولادی‌ها در کنار یکدیگر مقدس است

امکان صادرات روزانه ۲۵ تا ۳۰ میلیون لیتر بنزین

رشد هشت درصدی تولید ذوب آهن در هشت ماهه امسال


محل تبلیغات شما

فروش رنو فرانسه بدلیل خروج از ایران ۳۰ درصد سقوط کرد

گروه خودروسازی رنوی فرانسه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد فروش این گروه در آسیای غربی با سقوط ۲۷.۷ درصدی روبرو شده که علت عمده آن خروج این شرکت از ایران در سال ۲۰۱۸ بوده است. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
چهارشنبه ، ۲۶ تیر ۱۳۹۸
زمان : ۱۴:۵۹:۳۴

 

به نقل از رویترز، خودروساز بزرگ فرانسه، رنو، با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد فروش این شرکت در نیمه اول امسال در بازار در حال افول اروپا بدون تغییر بود، اما در مناطقی مانند آفریقا، آسیای غربی و هند با سقوط ۲۷.۷ درصدی روبرو شد که علت عمده آن خروج رنو از ایران در سال ۲۰۱۸، تحت فشار تهدیدات تحریم از سوی آمریکا بود.
فروش شرکت رنو در منطقه اوراسیا، شامل روسیه، ۵. درصد افت کرد و در بازار آمریکا هم ۳.۹ درصد پایین آمد. امسال فروش رنو در برزیل با رشد ۸ درصدی همراه بود.
رنو تحت تأثیر کند شدن جهانی صنعت خودرو، با افت فروش ۶.۷ درصدی مواجه شد، اما اعلام کرد محصول جدید این شرکت این تأثیرات منفی را در برخی بازارهای کلیدی کاهش خواهد داد.
طبق بیانیه جدید این خودروساز، فروش شرکت رنو در بازه ژانویه-ژوئن، از ۲.۰۸ میلیون خودروی سبک در سال گذشته، به ۱.۹۴ میلیون خودروی سبک در سال جاری، افت کرده است. در این بیانیه آمده است سقوط فروش جهانی خودرو از آمار این شرکت بدتر بوده و ۷.۱ درصد کاهش یافته است.
اعلام نتایج ضعیف فروش رنو در حالی صورت گرفت که صنعت خودروی جهان با نتایج ناامیدکننده‌ای روبرو شده است؛ بازارهای بزرگ در حال افت هستند و موانع مهمی برای تجارت به وجود آمده‌اند. این آمار یک روز پس از آن منتشر شد که رقیب فرانسوی رنو، پی‌اس‌ای (پژو سیتروئن)، از سقوط ۱۲.۸ درصدی فروش خود خبر داد.
شرکت رنو در بیانیه خود اعلام کرد که این خودروساز فرانسوی در نیمه اول امسال، سهم بازار خود را در بازار خودرو، که به شدت در حال افت بود، حفظ کرده است و این کار بدون محصولات جدید انجام شده است.
اولیویر مارگوئت، مدیر فروش رنو، به خبرنگاران گفت: معرفی مدل جدید «کلیو مینی» به افزایش فروش این شرکت در نیمه دوم سال کمک خواهد کرد، همچنین مدل ارتقا یافته خودروی الکتریکی زوئی هم به شکوفایی فروش کمک می‌کند. در نیمه اول امسال فروش جهانی مدل‌های الکتریکی ۴۲.۹ درصد رشد کرده است.
در حالی که فروش برند اصلی رنو در نیمه اول با ۱۱.۵ درصد افت همراه بود، برندهای زیرمجموعه که کم هزینه‌تر بودند با رشد فروش مواجه شدند؛ فروش داچیا ۴.۵ درصد و لادا مارکی روسی ۶.۷ درصد بالا رفت.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment