امروز پنجشنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
Thursday 14th of November 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آلومینیوم جنوب آماده افتتاح است

رشد ۶۳ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسال

اجرای ۱۸ طرح پتروشیمی در منطقه آزاد چابهار

پراید ۴۷ میلیونی و پژو پارس ۱۰۰ میلیونی خریدار ندارد


محل تبلیغات شما

سایپا تغییر موتور محصولات مشترک را تکذیب کرد

مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا طی بیانیه ای اعلام کرد: این گروه خودروسازی هیچ برنامه و پروژه ای برای تغییر موتور محصول ساندرو یا هر محصول مشترک دیگری ندارد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
سه شنبه ، ۱۸ تیر ۱۳۹۸
زمان : ۱۳:۳۳:۱۷

 

به گزارش سایپا، مرکز یاد شده در این بیانیه آورده است: در روزهای گذشته برخی رسانه‌ها به گفته‌های یک مدرس از یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خدمات پس از فروش استناد کرده و از قول وی اعلام کرده‌اند، قرار است موتور EF7 روی خودروهای تندر ۹۰ و ساندرو هم نصب شود. مرکز تحقیقات و نوآوری سایپا به نمایندگی از این گروه خودروسازی اعلام داشت، هیچ برنامه‌ای برای استفاده از این موتور یا هر موتور دیگری روی محصول ساندرو ندارد.
برپایه این بیانیه، تولید محصول ساندرو و تندر ۹۰ در گروه خودروسازی سایپا به دلیل خروج شرکت فرانسوی رنو از ایران و عمل نکردن این شرکت به تعهداتش، متوقف شده و سایپا نیز برای تأمین منافع مشتریان، طرح‌های تبدیلی محصولات پیش فروش را اجرا کرده و نتایج این بدعهدی را کنترل کرده است. از این رو، طرح چنین موضوع‌های غیراجرایی و غیرکارشناسانه‌ای موجب تشویش اذهان خریداران خودرو در کشور می‌شود.
برخی رسانه‌ها در روزهای گذشته از قول یک مدرس دانشگاهی و یکی از شرکت‌های فعال در حوزه خدمات پس از فروش اعلام کردند که قرار است موتور یی. اف 7 (EF7) روی خودروهای تندر ۹۰ و ساندرو هم نصب شود.

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment