امروز پنجشنبه ، ۲۳ آبان ۱۳۹۸
Thursday 14th of November 2019
نفت WTI
نفت Brent
نفت Opec
آلومینیوم
مس
سرب
پلاتین
نقره
اونس طلا
مثقال در بازار تهران
گرم طلای 18 عیار

محل تبلیغات شما
آلومینیوم جنوب آماده افتتاح است

رشد ۶۳ درصدی تخلیه و بارگیری در بندر چابهار نسبت به مدت مشابه پارسال

اجرای ۱۸ طرح پتروشیمی در منطقه آزاد چابهار

پراید ۴۷ میلیونی و پژو پارس ۱۰۰ میلیونی خریدار ندارد


محل تبلیغات شما

خارجی‌ها خریدار نفت در بورس انرژی ایران

­نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس: با همکاری سازمان بورس امکان حضور اشخاص حقیقی خارجی به عنوان خریدار نفت ایران فراهم شد. .
جهت مشاهده تصوير در سايز واقعي بر روي تصوير كليك نمايد
یکشنبه ، ۱۶ تیر ۱۳۹۸
زمان : ۱۵:۲۶:۵۲

 

امیرحسین تبیانیان، با اعلام این خبر افزود: با توجه به اینکه اشخاص حقیقی از خارج از کشور برای حضور در معاملات نفت خام بورس انرژی ایران ابراز تمایل کرده‌اند و از آنجاکه پیش از این امکان حضور شرکت‌های خارجی در قالب شخصیت‌های حقوقی فراهم شده بود، ترتیباتی در نظر گرفته شد تا ازاین پس افراد حقیقی که تابعیت کشور‌های دیگر را دارند نیز بتوانند به عنوان خریدار در معاملات نفت خام ایران در بورس انرژی حضور یابند.
وی با تاکید براینکه تمامی اتباع کشور‌های خارجی که با ایران روابط دوجانبه دارند می‌توانند خریدار نفت خام ایران در بورس باشند گفت: تمامی رویه‌ها ازجمله محرمانه ماندن نام خریدار که برای متقاضیان داخلی رعایت می‌شود برای خریداران خارجی نیز لحاظ خواهد شد.
نماینده شرکت ملی نفت ایران در بورس تصریح کرد: از این پس افراد حقیقی خارجی می‌توانند با دریافت کد بورسی و کد اتباع خارجی بطور مستقیم به عنوان خریدار نفت وارد معاملات نفت خام ایران شوند.
تبیانیان با تاکید بر اینکه هیچ محدودیتی برای حضور افراد حقیقی خارجی در معاملات نفت در بورس وجود ندارد گفت: البته این افراد برای دریافت کد بورسی و همچنین کد اتباع خارجی باید یا خودشان یا نماینده تام الاختیارشان در ایران به سازمان بورس مراجعه کنند.
وی افزود: تاکنون چندین درخواست برای دریافت کد بورسی ازطرف اشخاص حقیقی و حقوقی خارجی دریافت شده و چندین کد بورسی نیز صادرشده است.
نماینده شرکت ملی نفت ایران در پایان یادآوری کرد: عرضه نفت خام سبک و سنگین و همچنین میعانات گازی طبق ابلاغیه وزیر نفت در سال ۹۸ بطور مرتب هر دو هفته یکبار در بورس انرژی ایران انجام می‌شود.

 

 

 

.

نظر شما در رابطه با این خبر.
محل تبلیغات شما


Copyright 2010-1392 NerkhBox. All Rights Reserved.
Designed By Roxment